Dnes je piatok, 22.január 2021, meniny má: Zora
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rozchod jej prospel

august 03, 2010 - 15:02
Kontroverzná dcérka samozvaného pána temnôt, Kelly Osbourne (26), sa v posledných dňoch zbavila ďalších kilogramov navyše. Blondínka, ktorá schudla vďaka televíznej tanečnej súťaži, totiž prežíva ťažké chvíle pre rozchod so snúbencom Lukeom Worrallom (22).
Foto: 

Väčšina žien v čase rozchodu smúti, a tak sa o seba prestanú starať a, žiaľ, utápajú sa v kilogramoch zmrzliny či iných sladkostí. Speváčka Kelly ale novú životnú etapu poňala celkom opačne. Na kamarátovu oslavu do Las Vegas priletela vynovená, štíhlejšia a vysmiata od ucha k uchu. Dcéra Ozzyho Osbourna (63) si teda postavu stráži aj po skončení tanečnej súťaže, vďaka ktorej schudla viac ako dvadsať kíl. Na základe radikálnej premeny dnes vyzerá krásne.

Blondínka totiž v minulosti rozhodne nepatrila medzi modelkovské tipy. Už od mala bola jej úhlavným nepriateľom nadváha, s ktorou zápasila len veľmi ťažko. Navyše, v časoch, keď brala drogy v kombinácii s tabletkami, nedokázala svojmu apetítu rozkazovať, a tak len priberala a priberala. Ani najbližšia rodina v prípade Kelly už nedúfala, že by sa hudobníčka mohla niekedy premeniť v upravenú dámu, a nie to v takú sexicu, akou je dnes.

Dramatický koniec
Rodáčka z Anglicka sa rozhodla pre radikálne riešenie vzťahu po tom, ako zistila, že ju Luke podvádza. Mladík, s ktorým chodila viac ako dva roky a navyše boli aj zasnúbení, jej dokonca údajne zahýbal pravidelne a nielen s jednou. Kelly mu preto minulý týždeň zbalila veci a vykričala, že už ho viac nechce vidieť.

Takto vyzerala Kelly Osbourne v minulosti.

Zmena priniesla svoje ovocie.
Autor: VERONIKA VANDRAŠEKOVÁ
Foto: Isifa

- - Inzercia - -