Dnes je pondelok, 25.január 2021, meniny má: Gejza
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

DENISA ČIMO: Minerálne šperky a srdcia časť X.

október 30, 2020 - 16:09
Hrdlovú čakru symbolizuje hlavne svetlomodrá farba minerálov, ktoré podporujú komunikáciu, vyjadrenie citov, otvorenosť či nebojácnosť presadiť si našu pravdu. Ovplyvňuje hlavne štítnu žľazu, krk a priedušky a celkovo utišuje bolesť a bráni zápalom.
Foto: 

Bledomodré minerály: Dumorierit, sodalit, angelit

MODRÝ KREMEŇ – DUMORIERIT

Je vhodný pre študentov na zapamätanie si učiva a lepšiu komunikáciu či pamäť  a koncentráciu pretože zvyšuje mozgovú činnosť, zvyšuje cieľavedomosť a uvoľňuje emocionálne a psychické bloky nervozitu a stres. Dokáže pohlcovať negatívnu energiu a poslať ju naspäť tomu, kto ju vysiela. Je ideálny na cestovanie, lebo nás upokojuje.

ANGELIT - je tvorený aj z celestínu

Núti nás vysloviť pravdu akokoľvek znie a byť súcitnejší k veciam, ktoré nejdú zmeniť. Zmierňuje duševnú bolesť a čelí krutosti. Pomáha nadviazať telepatiu medzi dvomi ľuďmi a tak isto  nadviazať kontakt s vesmírnou energiou.

SODALIT – kameň presadzovania si pravdy

Pomáha nám aj obhajovať našu pravdu, čím posilňuje naše sebavedomie a prezentáciu na verejnosti. Je pre výbušných ľudí, ktorých upokojí, dokáže sa s ním skoncentrovať a doslova nám nedovolí aby sme sa rozptyľovali. Spája logiku s intuíciou.

- lieči mozog, učí koncentrácii

Bledomodrý mineral: akvamarín

AKVAMARÍN – kameň odvahy námorníkov, ktorý mal čeliť všetkým mocnostiam temna.

Prináša nám odvahu , mier a harmóniu čistého srdca a večnej mladosti. Je silný voči negativite a to  tak, že pôsobí proti hrubému správaniu voči nám od druhých. Pomáha nám dotiahnuť začaté veci až do konca, máme s ním lepšie vyjadrovacie schopnosti.

- štítna žľaza, krk, hlava, zrak

www.mymiracles.sk

SRDCE MORSKEJ VÍLY

Ďaľší srdiečkový šperk, ktorý som vytvorila pri mori a inšpirovala som sa H.Ch.Andersenom, ktorého rozprávku všetci určite poznáte a to Malá morská víla, pri ktorej soche som ako dieťa bola v Dánsku v Kodani.

,,Víla presne vedela, že svet ľudí je pre ňu nebezpečný a preto jej SRDCE z LABRADORITU bolo pod ochranou, keď sledovala ľudí na skale ako človek, avšak od pása dolu bola rybou odvážnou a chránenou s AKVAMARÍNOM proti všetkým mocnostiam temna v mori...vedela presne čo chce...!"

LABRADORIT - kameň premeny a PYRIT - kameň na splnenie želaní vysielaných do vesmíru...,, Vysnívajte si a premeňte si krajší koniec svojej rozprávky...!" 

LABRADORIT – ochranný kameň a kameň premeny

Je veľmi užitočný v období zmien, pretože odstráni všetky prekážky, ktoré nám bránia v túto zmenu. Očisťuje naše vedomie od myšlienok iných ľudí.

- obehový systém, znižuje tlak, pulz

 

Šperkové sety: ANJELSKÁ HORTENZIA a SRDCE MORSKEJ VÍLY

ŠPERKY  Z KOLEKCIE LÝDIA ECKHARDT, EDÍCIA ROZKVITNUTÁ

https://www.facebook.com/denisa.cimo

https://www.facebook.com/mymiraclesjewelry

https://www.instagram.com/denisacimo/

https://www.mymiraclesk.eu/

telefonický kontakt:  0905 223 540

- - Inzercia - -