Dnes je streda, 02.december 2020, meniny má: Bibiána
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Trendy v líčení na jeseň 2020

október 23, 2020 - 08:00
Každé ročné obdobie sa menia trendy nielen v móde, ale i v líčení. Neviete, čo "vykúzliť", aby ste zaujali okolie? Ponúkame vám tri aktuálne tipy, aby ste boli ešte krajšie.

Jeseň je obdobím meniacich sa listov stromov. Jeseň symbolizuje zmenu, nové začiatky, nové výzvy. Taký je aj makeup. Oči pripomínajú svojimi oranžovými, červenými a žltými farbami jesenné listy a pery v hnevom tóne kôru stromu. Takýto look nesmie chýbať v jesenných trendoch aj v tento rok. 

Podľa Panton Color Of The Year 2020 je touto farbou práve modrá. Na mólach jesenného fashion week sa teda táto farba objavila aj v makeupe. Chladivá modrá, ktorá rámuje celé oko navodzuje atmosféru neba a chystá nás na príchod studeného počasia a snehu. Look je doplnený výrazným fialovým rúžom s modrými odleskami pre každého extravagantného milovníka vkusu a experimentu.

Dokonalý glow a fresh look je opäť hitom prelomového obdobia jeseň/ zima 2020. Jemné neutrálne farby na očiach v kombinácií so šťavnatými bordovými perami sú nehynúcou klasikou. Tento look pristane každému typu pleti a za každých okolností bude pôsobiť nadčasovo.

Model: @vivien_7222
Photo: @sofiavarg_photography
Makeup: @sarisykorova

- - Inzercia - -