Dnes je utorok, 11.máj 2021, meniny má: Blažena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Oživte svoju garderóbu štýlovými kúskami v tónoch padajúceho lístia

september 18, 2020 - 07:00
Keď sa začne o slovo hlásiť jeseň, mnohí z nás zahodia obľúbené letné farby za hlavu a „prezlečú“ svoj šatník do nevýrazných a mdlých odtieňov. Ak sa v tomto každoročnom sezónnom rituáli spoznávate, skúste to tento rok urobiť inak. Sviežejšie. Farebnejšie.
Foto: 

Tušíte, aké farby budú hrať túto sezónu prím?

Slnečná jeseň

Od vanilkovej, banánovej či citrónovožltej - farieb, ktoré kraľovali letným mesiacom, prechádzajú jesenné kolekcie k tlmenejším, no stále výrazným žltým odtieňom. Užívajte si obdobie babieho leta štýlovo a zahaľte sa do kúskov v horčicovej či narcisovej farbe.

Jasná oranžová

I keď hrá padajúce lístie zo stromov všetkými farbami, oranžová je jedna z najvýraznejších a najtypickejších odtieňov. Zbavte sa predsudkov, že vám nesvedčí a zaraďte ju do svojho jesenného šatníka. Uvidíte, ako príjemne rozžiari váš denný look. Ak si na sýtu oranžovú netrúfate, siahnite po menej výrazných tónoch, napríklad po oblečení v tehlovo oranžovej, dyňovej či mandarínkovej.

Vo farbách červeného vína

Jesenná sezóna praje najrôznejším odtieňom červenej. Karmínová, čerešňová, granátová či bordová patria k top farbám tohtoročnej jesene. Nosí sa však i klasická červená alebo šarlátová. Prebuďte v sebe bohyňu vášne a zvádzania.

Jesenná klasika

Neutrálne zemité tóny z módy nikdy nevyjdú. Vybudujte na nich základ svojho jesenného šatníka. Olivovozelená, kaki, teplé odtiene béžovej a hnedej sa vám v skrini rozhodne nestratia. Kombinujte ich medzi sebou či so sýtejšími farebnými outfitmi. Trúfnete si i na trendový monochromatický look? :-)

Malá inšpirácia pre všetky módne maniačky:

- - Inzercia - -