Dnes je utorok, 26.január 2021, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mobil stvorený pre ženy - Motorola one fusion+

august 06, 2020 - 09:27
Dámy, čo očakávate od svojho mobilu? V prvom rade určite kvalitný fotoaparát, najmä ten predný na selfie, dlhú výdrž a samozrejme skvelý dizajn a farbu. Veď je vašim dennodenným spoločníkom a dôležitým doplnkom, ktorý predsa musí vždy ladiť. Máme pre vás riešenie – krásny biely motorola one fusion+.
Foto: 

Začnime od prvého dojmu. Biela farba s perleťovým leskom vás ohúri už na prvý pohľad. Radosť kombinovať s oblečením – ku všetkému sa hodí. A to všetko v úžasnom kompaktnom tele, ktoré ukrýva 6,5” Total Vision Full HD+ displej bez výrezu na prednú kameru a batériu s výdržou okolo 2 dní. Radosť používať.

Každá z nás si určite nevie predstaviť akúkoľvek činnosť bez toho, aby ju nezachytila do svojich elektronických spomienok. A na toto je motorola one fusion+ stvorená. Túžite po širokouhlých fotografiách, portrétoch s rozostreným pozadím, či skvelých makrozáberoch? O to všetko sa postará systém štyroch fotoaparátov. Čo je však na motorola one fusion+ unikátne, je jeho predná kamera. Objavíte ju totiž len vtedy, keď si zvolíte selfie režim. Vtedy sa elegantne vysunie z hornej časti telefónu a je pripravená na skvelé zábery. Vysunutá zostáva až kým neprepnete na zadné kamery. Pokiaľ náhodou patríte do kategórie osôb, čo im všetko padá z rúk, nemusíte sa báť, že by sa vám odlomila. V prípade akéhokoľvek naznačenia pádu sa systém o všetko postará a kamera putuje naspäť do tela telefónu.

Spomínali sme výdrž a motorola one fusion+ je v tomto prípade naozaj príjemným spoločníkom na víkendy bez nabíjačky. Poháňa ju totiž batéria s kapacitou 5 000 mAh, ktorá zabezpečí výdrž až dva dni. No a keď by ste náhodou mali na pár minút potrebu nabíjať, tak potom sa o rýchle dobitie postará nabíjanie TurboPower™ s výkonom 15 W.

Čo je však na tejto novinke to najúžasnejšie je jej cena. Za 299 € dostanete mobil nadupaný funkciami a ešte vám ho budú aj závidieť.

- - Inzercia - -