Dnes je streda, 19.január 2022, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Začína sa stavať vyhliadková veža na Devínskej kobyle

apríl 15, 2020 - 16:57
Aj v týchto ťažkých dňoch sa občas vyskytne aj pozitívna správa, ktorá poteší. V Devínskej Novej Vsi sa práve teraz začalo so stavbou vyhliadkovej veže na Devínskej Kobyle.
Foto: 

"Aj preto by som Vás chcel poprosiť vzhľadom na to, že sa tam bude stavať, aby ste si dávali väčší pozor. Pár mesiacov sa v oblasti bývalej raketovej základne bude nachádzať malé, ale za to prospešné stavenisko, tak prosím keď pôjdete okolo dávajte si vo zvýšenej miere pozor. Chceme dať jednému z najkrajších miest Bratislavy nový nádych, v priestoroch poznačených obdobím totality. Verím, že sa týmto projektom postupne celý priestor zrevitalizuje. Touto cestou prajem tiež všetko dobré do posviatočného týždňa. Držme si palce, aby sme sa čo najskôr ako to bude možné vrátili k normálnemu spôsobu života" povedal starosta Dárius Krajčír.

Vyhliadková veža bude patriť k významným atrakciám Devínskej Novej Vsi, ale aj celej Bratislavy. Vďaka vyhliadkovej veži získa na atraktivite aj Devínska kobyla, ktorá sa už teraz zaraďuje k najkrajším a najvyhľadávanejším miestam Bratislavy.

- - Inzercia - -