Dnes je sobota, 05.december 2020, meniny má: Oto
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Rádio Slovensko žilo módou

marec 12, 2020 - 20:22
Takto pred týždňom, keď sa ešte nič nezdalo byť až také vážne ako v skutočnosti je, som mala možnosť sa po prvý krát zúčastniť rozhlasovej šou na Rádiu Slovensko.

Pred istým časom som dostala pozvanie do rozhlasovej šou Andrey Poláčkovej, tá sa uskutočnila práve minulý piatok. Aj keď atmosféra na celom Slovensku už bola istým spôsobom pochmúrna, keďže sa u nás objavili prvé prípady nákazy, vysielanie s Andrejkou bolo veľmi príjemné a ubehlo skôr ako som očakávala. Rozprávali sme sa samozrejme hlavne o móde. O tom či majú Slovenky dobrý vkus, o tom ako dopadla plesová sezóna, ale aj o tom, čo dizajnér okrem ,,dizajnovania“ robí a s čím sa bežne stretáva.

V minulosti som mala možnosť sa zúčastniť natáčania Dámskeho klubu na RTVS a ak mám porovnať tieto dve skúsenosti, v televízii som bola jednoznačne oveľa nervóznejšia. Samozrejme je to určite tým, že v rádiu nejdete na obraz a nikto nevidí, že ste sa pomýlili, keďže nie je vidno váš výraz tváre. Každopádne už teraz sa teším na ďalšiu skúsenosť, či už s rádiom alebo televíziou.

Prajem vám pekný týždeň a dávajte na seba pozor,

img_20200306_125255_1-min.jpg

Rádio Slovensko žilo módou
Foto: 
Zarina Šimkovič

img_20200306_125043-min.jpg

Rádio Slovensko žilo módou
Foto: 
Zarina Šimkovič

- - Inzercia - -