Dnes je sobota, 05.december 2020, meniny má: Oto
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Chystáš svadbu? Tie pravé svadobné šaty nájdeš práve tu

február 19, 2020 - 22:16
Valentín je bohužiaľ za nami, no dnes by som vám rada predstavila niečo, čo s láskou veľmi úzko súvisí.

Počas svojej kariéry som mala možnosť vytvoriť nespočetne veľa nádherných šiat. Medzi nimi taktiež veľa svadobných šiat. Šiat, ktoré sú dôležitou súčasťou života každej ženy.

Aj vďaka tomu, a nielen preto, som mala v hlave už dlhšiu dobu myšlienku nového odvetvia mojej značky, podznačky Zarina Šimkovič, ktorá bude zameraná výhradne na made-to-measure svadobné šaty.

ci2b5920-min.jpg

Chystáš svadbu? Tie pravé svadobné šaty nájdeš práve tu
Foto: 
Diana Čermáková Photography

Samozrejme táto idea neprišla len tak znenazdajky. Kým som sa  sama nevydala, nechápala som tak úplne, čo všetko stojí za prípravou tohto veľkého dňa. Nádherné svadobné šaty sú samozrejme alfou-omegou každej rozprávkovej svadby. No z osobnej skúsenosti viem, že len ťažko by som niekde inde našla niečo, čo ma skutočne vyjadruje. Niečo čo má môj rukopis, zosobňuje môj štýl, niečo ,,netuctové“, niečo naozaj pekné. Svadobné šaty som si šila sama. Viete si predstaviť tú ,,jógu“, ktorú som predvádzala pri ich skúšaní a pasovaní na moju postavu.

Práve preto som sa rozhodla priniesť budúcim nevestám niečo nové, niečo ,,presne na nich“. Podľa ich osobnosti a predstáv o dokonalých svadobných šatách. A vytvorila som SVADOBNE by Zarina Šimkovič, prosím zoznámte sa.

Bližšie info, a množstvo krásnych fotografií, nájdete na IG @svadobne.by.zarinasimkovic alebo na stránke zarinasimkovic.com

 

Držte mi palce, prajem vám krásny týždeň,

veronika-andrej_150-min.jpg

Chystáš svadbu? Tie pravé svadobné šaty nájdeš práve tu
Foto: 
Hana Bieliková Photography

- - Inzercia - -