Dnes je sobota, 26.september 2020, meniny má: Edita
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nenechajte sa prevalcovať Vianocami, nakupujte premyslene

december 12, 2019 - 20:20
Tretia adventná nedeľa bude už o pár dní, čo znamená, že čas na vianočné nákupy sa neodvratne kráti. Dobrou správou je, že už tento víkend budete mať perfektnú šancu nakúpiť všetko na jeden šup a zároveň pri tom značne ušetriť.

V obchodnom centre Eurovea od štvrtka až do nedele, t.j. od 12. do 15. decembra 2019, budete mať možnosť využiť zľavovú knižku, ktorú nájdete v mesačníku Emma. Je v nej viac ako 70 zliav do obchodov so športovými, ale aj elegantnými vecami. Dámy sa môžu tešiť na zľavy na spodnú bielizeň či výberovú kozmetiku. Pánov určite zaujmú zľavy do reštaurácií alebo na elektroniku.

V rámci hesla „najkrajšie sviatky roka si zaslúžia najkrajšie zľavy“ však máte aj iné možnosti ako ušetriť. Vďaka zľavovej knižke si môžete za veľmi výhodných podmienok zakúpiť aj darčekovú kartu Eurovea. Pri nákupe karty v hodnote 70 eur získate navyše 10 eur a pri nákupe karty v hodnote 130 eur získate až 20 eur navyše.

Všetky nákupy tak môžete zvládnuť priamo s kartou Eurovea, prípadne môžete túto kartu využiť ako darček pre náročnejšiu rodinu či priateľov. Zároveň, ak počas jedného decembrového dňa touto kartou zaplatíte 30, 40 alebo 80 eur, získate mnoho ďalších atraktívnych benefitov, ako sú napríklad zabalenie vianočného darčeka, odvoz taxi službou či voňavý perníček zadarmo.

Nenechajte sa preto prevalcovať vianočným stresom a využite všetky výhody, ktoré vám v obchodnom centre Eurovea ponúkajú. Zľavová knižka vám umožňuje ušetriť stovky eur a vyriešiť všetky vianočné darčeky na jednom mieste. Tak hurá na nákupy!

- - Inzercia - -