Dnes je streda, 02.december 2020, meniny má: Bibiána
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Česko-slovenský večer očami Zariny Šimkovič

október 16, 2019 - 10:00
Minulý týždeň sa uskutočnil jedinečný Česko-slovenský večer v Obecnom dome v centre Prahy. Po prvý krát som vďaka Bratislavským módnym dňom, mohla byť aj ja súčasťou tohto krásneho podujatia.

Zároveň to bola moja oficiálne prvá prehliadka v zahraničí. V prehliadkach som za tie dva roky už ,,ako doma“, no predsa len som mala istú trému v novom prostredí. Večer však dopadol na výbornú. V priebehu jedného mesiaca sa jednalo o moju už tretiu prehliadku. Do nádherných priestorov Obecného domu som zvolila elegantnejšie modely, aj večerné róby, v jemných farbách maslovej, telovej a pudrovej. Tento špeciálny večer sa koná iba raz do roka a nejde iba o klasickú prehliadku. Súčasťou programu sú aj spevácke vystúpenia, či iný zaujímaví hostia.

fb_img_1570786783072-min.jpg

Česko-slovenský večer očami Zariny Šimkovič
Foto: 
Vanda Pirková

Mojim osobným prekvapením večera bola Andrea Verešová. Osobne sme sa ešte nestretli, možno práve preto na mňa zapôsobila svojou milou povahou a bezprostrednosťou. Ochotne predviedla okrem dohodnutých modelov značky Poner aj modely ,,Nových tvári BMD“.

Pre dievčatá to bola iste pocta. Nestáva sa často, aby vám krátko po talentovej súťaži predvádzala modely taká ikona, akou je Andrea Verešová.

fb_img_1570786787186-min.jpg

Česko-slovenský večer očami Zariny Šimkovič
Foto: 
Vanda Pirková

Okrem nej predvádzali aj finalistky slovenskej a českej Miss. Už onedlho ma čaká príjemná spolupráca práve s našimi ,,slovenskými“ dievčatami, na ktorú sa veľmi teším.  Veci z mojej poslednej kolekcie ,,Monochroma“ im pomôžu zapôsobiť na zahraničných súťažiach v Londýne, Japonsku, či susednom Poľsku.

Tento víkend ma čaká ešte jeden ultra fashion event, o ktorom vám čoskoro napíšem viac.

Zatiaľ vám prajem krásny týždeň,

 

- - Inzercia - -