Dnes je streda, 02.december 2020, meniny má: Bibiána
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Keď sa vydáva dizajnérka - časť 1.

október 02, 2019 - 19:43
Priznám sa, na začiatku som rozmýšľala, či pridať článok o mojom veľkom dni. Predsa len, koho by bavilo čítať o veľkom dni niekoho iného. Jedna vec ma však presvedčila.

Rada by som sa totižto s vami podelila o príjemné skúsenosti s ľuďmi, ktorí nám pomohli splniť všetky naše svadobné predstavy. Bola som nadmieru spokojná s ich prístupom a profesionalitou, preto by som vám ich rada odporučila. Zároveň verím, že pomôžem budúcim nevestám, ktoré budú presne tak ako ja pred rokom, hľadať všetko potrebné na svoju svadbu. 

Šaty

Asi vás neprekvapí, že svadobné šaty som si šila ja sama. Od začiatku som rozmýšľala do akého štýlu ísť. Keď môžete mať skoro všetko je ťažké si vybrať. Vždy som ale vedela, že biele určite nebudú. Najviac som sa rozhodovala medzi tým, či byť princeznou alebo dizajnérkou. Vedela som však, že sa chcem páčiť svojmu budúcemu manželovi. Práve preto som zvolila ,,princeznovské“ šaty a potom neskôr, v priebehu hostiny som sa prezliekla do bielych šiat z mojej poslednej kolekcie, aby sa mi ľahšie tancovalo. S oboma šatami som bola nadmieru spokojná.

ci2b5119-min.jpg

Keď sa vydáva dizajnérka - časť .1
Foto: 
Diana Čermáková Photography

Svadobné fotky

Deväť mesiacov pred svadbou som dostala taký malý ,,infarkt". Začala som zháňať fotografa a keď už mi šesť z nich odmietlo s tým, že sú obsadení myslela som, že ma porazí. Vedela som, že fotky sú veľmi dôležité, budem sa na ne predsa pozerať celý život. Nakoniec neviem, či to bola náhoda, alebo to presne tak malo byť, našli sme Dianku. Videla som jej prácu na instagrame a páčila sa mi. Počas nášho dňa presne vedela čo a ako, všetko mala naplánované, čo nám ušetrilo čas, keďže oficiálne foto sme fotili rovno po sobáši. Dva dni po svadbe mi poslala prvých desať foto, z ktorých som bola nadšená. Zhodou okolností ochorela, a tak sme mali všetky ostatné fotky do týždňa. Už teraz sa teším ako si ich budem celý život prezerať. Veď posúďte sami. Všetky fotky v článku sú od nej, Diana Čermáková Photography.

ci2b5987-min.jpg

Keď sa vydáva dizajnérka - časť .1
Foto: 
Diana Čermáková Photography

ci2b5823-min.jpg

Keď sa vydáva dizajnérka - časť .1
Foto: 
Diana Čermáková Photography

Make-up a vlasy

Ďalšia zo série príjemných náhod. Ľubku som našla vďaka jednej kamarátke, ktorú maľovala na ples, kde sme sa spolu zabávali. Neskôr ju moja priateľka označila na intagrame. Jej práca sa mi páčila, tak som sa rozhodla napísať. Mala som opäť šťastie, lebo som sa trafila do posledných štyroch víkendov, ktoré mala Ľubka ešte voľné. Priznám sa, že najskôr som mala menšiu obavu, či nie som namaľovaná až príliš, lebo viem, že môj partner má radšej skôr jemné líčenie, no myslím, že krajšie som ani nemohla vyzerať. Mám svetlú pleť a aj šaty boli veľmi jemné, to si priam žiadalo výrazný make-up. Už teraz sa teším na ďalšiu spoluprácu Ľubica Orolínová.

V druhej časti môjho svadobného článku vám priblížim naše svadobné miesto, výzdobu a koláčiky.

 

Zatiaľ prajem pekný týždeň,

 

- - Inzercia - -