Dnes je utorok, 22.september 2020, meniny má: Móric
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Súťaž pre všetky silné ženy!

september 11, 2019 - 05:00
Slovenský proteín FIT EAT už na prvý pohľad ulahodí oku nejednej ženy. Krásny ružový obal v sebe totiž ukrýva proteín stvorený pre nežné pohlavie s dôrazom na špecifické potreby pri formovaní postavy a redukčnej diéte.

FIT EAT obsahuje sušený srvátkový proteín obohatený o L-karnitín, kyselinu hydroxycitrónovú (HCA), chróm a zinok. L-karnitín pomáha pri premene tukov viazaním mastných kyselín obsiahnutých v tukoch a premieňa ich na energiu. Kyselina hydroxycitrónová (HCA) je získavaná z juhoindickej byliny, ktorá zabraňuje ukladaniu tukov prijatých zo stravy.

Okrem toho má schopnosť upraviť hladinu krvného cukru, čím obmedzuje chuť do jedla. Chróm pomáha pri stabilizácii hladiny tuku v krvi a tlmí chuť na maškrtenie. FIT EAT si môžete vychutnať v troch príchutiach, a to čokoláda-kokos, čučoriedka, citrónový cheesecake. No čo viac si môžeme priať? FIT EAT od Koliba WPC je ideálnou kombináciou chutného proteínu a značného obsahu prospešných látok určených práve pre ženy. Žiť zdravo môže byť jednoduché, chutné a pritom i krásne ružové! Viac info o produktoch KOLIBA WPC nájdete na: www.kolibamilk.sk/wpc.

Zapojte sa do súťaže o 3 balíčky ženského proteínu FIT EAT a shakeru.

 

Otázka: Napíšte nám, akú farbu obalu má slovenský ženský proteín?

Správne odpovede posielajte do pondelka 16.9. na adresu: motuz@starproduction.sk

- - Inzercia - -