Dnes je sobota, 15.august 2020, meniny má: Marcela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Toto „TOP“ ochorenie možno dôverne poznáte aj vy!

jún 17, 2019 - 14:00
Bez povšimnutia si sami sebe neustále ukrajujeme z toho najdrahšieho – z vlastného zdravia. V honbe za materiálnym blahobytom sa prestávame pravidelne a správne stravovať, vystavujeme sa psychickému preťaženiu a málo sa hýbeme.

To všetko, spolu s nepriaznivými faktormi životného prostredia, vytvára predpoklady pre výskyt rozličných ochorení. Ak by existoval rebríček klinických ochorení, hemoroidy by sa určite dostali do prvej desiatky najrozšírenejších ochorení a predbehli by obyčajné prechladnutie či bolesť zubov. Viac ako 80 % mestskej populácie každodenne pociťuje ťažkosti pri návšteve toalety. Bolesť, krvavé sekréty, pálenie, svrbenie sú predzvesťou hemoroidov. Mnohí si myslia, že hemoroidy sú banálne a neškodné, a preto sa neponáhľajú s návštevou u lekára. Sú to len výhovorky? Však sme už všetci dospelí ľudia. A každý uvedomelý človek je schopný ľahko rozpoznať príznaky hemoroidov, alebo aspoň  zaradiť svoje nepohodlné pocity medzi vážne odchýlky od normy.

Ľudia s hemoroidmi v prvom štádiu zvládajú zvyčajne svoj problém sami. Zriedkavé krvácanie (prvé štádium spravidla nie je sprevádzané bolesťami) sa ľahko odstráni pomocou „babičkiných rád“ a v lekárni kúpených čapíkov. Niekedy sa problém v tomto štádiu zastaví, ale častejšie choroba postupuje do druhého štádia, sprevádzaného citeľnými bolesťami a silným krvácaním.

Proktológovia Medzinárodného medicínskeho centra DoktorPRO v Bratislave tvrdia, že väčšina pacientov hľadá pomoc, keď už ochorenie pokročilo do druhého štádia. Silné bolesti a krvácanie, vypadnutie  uzlov donucujú dokonca aj najodolnejších žiadať o kvalifikovanú lekársku pomoc. Svoju chybu pochopia až potom, ako sa obrátili na kliniku, prekonajúc svoje obavy pred návštevou proktológa a po určení diagnózy a podrobení sa liečbe. Tak neváhajte s liečbou tohto ochorenia! Nemá zmysel otáľať s návštevou u lekára, keď je jasné, že bez odborníka sa problém riešiť nedá. Možno by sa človek vedel pre návštevu lekára rozhodnúť skôr, ak by všetci, ktorí sa niekedy stretli s prejavmi hemoroidov, vedeli, že ochorenie sa môže vyliečiť bez použitia chirurgického zákroku. V našich hlavách sa zakorenila predstava „hemoroidy – takže operácia“. Zbavme sa stereotypov! Bezoperačné metódy radikálneho odstraňovania hemoroidov a liečby trhlín konečníka sú založené na technike bezstehového spojenia tkanív, čo sa dá vykonať v ambulantných podmienkach, a to znamená, bez prerušenia bežného rytmu života, bez skalpelu, krvi a bolesti, a teda bez sprievodných komplikácií.

Účinnosť bezoperačného odstránenia hemoroidov je vysoká, a pravdepodobnosť komplikácií a dlhodobých účinkov je taká nízka, že možno s istotou povedať – budúcnosť patrí tejto metóde.

Takže, zbavte sa svojich obáv a pochybností. Máte problém? Nežite s ním! Zbavte sa ho! Dnes sa to dá urobiť BEZ OPERÁCIE a BEZ BOLESTI. Zavolajte na číslo 0-800-200-000 a objednajte sa na vyšetrenie. Hemoroidy a rektálne trhliny sú tie problémy, ktoré máme riešiť, kým sú v zárodku. Nedávajte im žiadnu šancu! Buďte múdri!

- - Inzercia - -