Dnes je sobota, 15.august 2020, meniny má: Marcela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Chcete schudnúť do plaviek? Inšpirujte sa jedálničkom sexi Rihanny!

júl 11, 2018 - 10:16
Články týkajúce sa hmotnosti známych osobností, ktoré sú doslova ikonami a pozná ich celý svet, patria v celebritných plátkoch k tým najčítanejším. Ani tie o Rihanne nie sú výnimkou.

Keď sa speváčka pred pár mesiacmi objavila na verejnosti s niekoľkými kilami navyše, bulvárni novinári mali o zábavu postarané. Nuž, čo dodať. V hudobnej brandži šlo o top tému. Jedna z najvplyvnejších celebrít súčasnosti ale nezaháľala a z kyprých tvarov urobila módny trend.

Neodolateľná Rihanna už viackrát dokázala, že spev nie je jej jedinou silnou stránkou. Po masívnom úspechu s beauty produktmi Fenty a športovom oblečení prišla s kolekciou luxusnej spodnej bielizne Savage x Fenty. Tá je určená pre každú ženu, ktorej nechýba zdravé sebavedomie, nehľadiac na číslicu na váhe. Koniec koncov, samotná návrhárka spodnej bielizne – barbadoská speváčka Rihanna, vie, o čom hovorí. Zatiaľ čo ona spokojnosť s aktuálnou hmotnosťou deklaruje rovnako vyzývavými kostýmami a hriešnymi fotografiami na sociálnej sieti, neprajníci sa jej za celulitídu a faldy na bruchu smejú. Lepšie povedané, smiali. Pred niekoľkými týždňami totiž došlo k menšej zmene.

Hoci kilá navyše Rihanne príliš neprekážali, predsa len sa rozhodla dostať do formy. Dôvod je pochopiteľný. „Moje vystúpenia sú fyzicky náročné a potrebujem na ne veľa energie. S vyššou váhou ich zvládam trošku ťažšie,“ prezradila na margo plnších tvarov v jednom z rozhovorov. A vsádza pritom na zaujímavú „päťkovú“ diétu, ktorej podstata je veľmi jednoduchá.

Dopraje si päť jedál denne

Hlavný pokrm však pozostáva vždy z piatich potravín. Päť razy do týždňa si päť minút precvičí päť partií na tele. Ak vás zaujíma, ako speváčkin jedálny lístok vyzerá v praxi, tu je malá ukážka:

Raňajky:

1 palacinka z ovsenej kaše s niekoľkými druhmi čerstvých lesných plodov.

Desiata:

Dve jabĺčka

Obed:

Plnené šampiňóny s rôznymi druhmi zeleniny, pripravené na pare.

Olovrant:

Nízkotučný jogurt

Večera:

Losos na grile pokvapkaný citrónovou šťavou.

Rihanna je sexi aj s kilami navyše, čo poviete?

After watching this you will LOVE THick Rihanna !! (Sexier )

- - Inzercia - -