Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Robert Pattinson: Zomriem v tridsiatke

júl 01, 2010 - 10:31
Robert Pattinson (24) sa obáva, že zomrie ako tridsaťročný, pretože ho v živote postretlo veľa pekného.

Mladý herec stále nemôže uveriť tomu, že po stvárnení hlavnej postavy v ságe Twilight dosiahol taký úspech a táto rola mu priniesla svetovú slávu. Má strach, že vo svojom živote zažil príliš veľa dobrého za krátky čas a očakáva, že čoskoro príde niečo, čo to zastaví. „Myslel som si, že ak sa vám stane príliš veľa dobrých vecí, zomriete v tridsiatke, Nechcel som, aby sa to stalo,“ vysvetľuje. „Ale možno zomriem v tridsiatich. Veď, aj Boh hovorí, aby sme nežiadali príliš veľa,“ vyjadruje obavy zo svojej nádejne rozbiehajúcej sa kariéry.

Robert momentálne randí so svojou hereckou kolegyňou Kristen Stewart (20), s ktorou si zahral práve v spomínanej úspešnej snímke. Ich románik zaujal pozornosť verejnosti aj napriek ich úsiliu udržať vzťah  čo najdlhšie v tajnosti. Britský mladík sa snaží vyrovnať s prenasledovaním fanúšikmi a striehnucimi fotografmi a želá si, aby mohol svoju polovičku zobrať na večeru bez toho, aby vypuklo takéto šialenstvo.

„Rád by som šiel na rande,“ priznáva hviezda. „Hovorím o tom, pretože už na rande nikdy nepôjdem.“ Kristen hrá po Robertovom boku jeho ľúbostnú partnerku, avšak romantické scény nikdy nezachádzajú ďalej ako k bozkom. Predstaviteľ upíra Edwarda ich ale popisuje ako veľmi živočíšne aj napriek tomu, že medzi hrdinami k sexuálnemu zblíženiu nedochádza, pretože sú plné túžby a vášne. „Fanúšikovia majú radi ten okamih pred sexom... akýsi bod zlomu pred tým, ako k tomu dôjde,“ ponúka vysvetlenie. „Myslím, že každý to má rád, je to najlepšia časť vzťahu,“ zamyslel sa na záver.

Zdroj: COVER MEDIA
Foto: Isifa, S.A.

- - Inzercia - -