Dnes je piatok, 05.jún 2020, meniny má: Laura
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Robo Opatovský bude NAŽIVO u nás v štúdiu!

apríl 24, 2017 - 11:35
Známy spevák Robo Opatovský bude vo stredu 26. apríla o 18.00 naživo u nás v štúdiu. Pýtajte sa na všetko čo vás zaujíma.

Online rozhovor - otázka ku online rozhovoru s ID: 36783; autor Anonymný, vytvorené26 apríl, 2017 - 17:14

Dasa z Bratislavy
Citala som, ze ste naspieval paralympijsku hymnu.....ktoreho paralympijskeho sportovca mate teda najradcej? Aky sport najradcej sledujete v televiznom prenose? Paci sa Vam sportova moda? Mate doma specialne tenisky na behanie, alebo radcej preferujete fitnes? Pomahate doma manzelke s domacimi pracami ? A konkretne s akymi ? Varite doma? Ake mate najoblubenejsie jedlo ? a viete ho aj uvarit ? Planujete s manzelkou mat viacej deticiek? Kam planujete ist na rodinnu dovolenku ?

Online rozhovor - otázka ku online rozhovoru s ID: 36783; autor Anonymný, vytvorené26 apríl, 2017 - 14:46

Denisa, Košice
Čau Robčo!! Poznáme sa nejaký ten rôčik, stále sa tešíme na Tvoje vystúpenia. Vždy nás prekvapíš nejakým super novým songom. Si skvelý ako človek aj ako spevák. Jednoduchý, milý, úprimný a charizmatický. Katka s Haničkou sú šťastné baby! Tak ma napadlo, keď chodíš po tých našich slovenských mestách, do známych klubov..neuvažoval si nad tým, že by si v tom nejakom našom meste napríklad u nás v Košiciach mal vlastný podnik? Bola by som šéfkou a ty by si mal všetko pod paľcom ..Hm? Ahoooj!!!

- - Inzercia - -