Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Návrat Victorie Beckham do Spice Girls? Nehrozí!

január 21, 2014 - 11:01
Anglická módna návrhárka, modelka a speváčka Victoria Beckham podľa vlastných slov už nikdy viac nevystúpi s formáciou Spice Girls, ktorú v roku 1994 pomáhala zakladať. Dievčenská skupina sa spolu naposledy predstavila na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012.
"Už to neurobím. Vystúpiť na olympiáde bola veľká česť. Bola som hrdá, že tam môžem byť a že som Britka. Zároveň to bol ideálny čas všetkým poďakovať a povedať, že to bolo skvelé a že sa to už nestane. Musíte vedieť, kedy je čas odísť," uviedla 39-ročná bývalá Posh Spice v rámci fotenia pre taliansku a španielsku edíciu magazínu Vanity Fair.
 
Pre Victoriu je najdôležitejšia rodina a rozbehnutá kariéra návrhárky
 
Infoblok:
Victoria Beckham sa preslávila práve vďaka skupine Spice Girls. Jej členky, ktorými okrem nej boli aj "Scary Spice" Melanie Brown (Mel B), "Baby Spice" Emma Bunton, "Sporty Spice" Melanie Chisholm (Mel C) a "Ginger Spice" Geri Halliwell, si však po veľkom úspechu dali v roku 2000 pauzu. Znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné. Beckham po rozpade skupiny vyskúšala sólovú kariéru a neskôr sa stala úspešnou módnou návrhárkou. Je tiež autorkou dvoch kníh. V roku 1999 sa po dvojročnom vzťahu zosobášila s bývalým futbalistom Davidom Beckhamom. V tom istom roku sa im narodil najstarší syn Brooklyn, po ktorom nasledovali v roku 2002 Romeo a v roku 2005 Cruz. V júli 2011 sa ich rodina rozrástla o dcéru Harper. 
 
 
Zdroj a foto: SITA

- - Inzercia - -