Dnes je streda, 27.máj 2020, meniny má: Iveta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Exkluzívne zábery z jubilejného Zlatého koncertu!

november 22, 2013 - 00:59
Megaúspešný koncert českých a slovenských hviezd roztancoval Aegon NTC Arénu. Ľudia tlieskali, skandovali a užívali si nesmrteľné hity v podaní Heleny Vondráčkovej či Mira Žbirku.

Na jubilejnom 10. ročníku Zlatého koncertu vystúpila obľúbená speváčka Helena Vondráčková, ktorá publiku neodoprela ani svoje najznámejšie hity ako Sladké mámení či Dlouhá noc. Na vystúpenie zvolila originálny a k podujatiu najideálnejší outfit. Celá sa trblietala v zlatej farbe.

Fenomenálne vystúpenie predviedol aj Miro Žbirka. Atlantída, Balada o poľných vtákoch a mnohé ďalšie nezabudnuteľné songy zazneli v jeho podaní v Aegon NTC Aréne. Úspešný niekoľkonásobný Zlatý Slávik si počas večera viackrát zažartoval. "Videl som v klipe Jamesa Blunta na motorke. Chcel som byť štíhlejší, tak som si ani ja nevzal sako," poznamenal vtipne spevák, ktorý po celý večer spieval v bielej košeli. Na pódium si okrem kapely vzal so sebou aj pohárik niečoho dobrého...

Nezabudnuteľným urobili 10. ročník Zlatého koncertu aj hviezdy ako Sisa Lelkes Sklovská, Braňo Hronec, herci z muzikálu RENT, víťazka súťaže Zlatý hlas Katarína Ščevlíková a víťazka súťaže Muzikálový talent Kristína Vrecková.

Na koncert prišli viaceré známe osobnosti. Na fotke podpredsedníčka NR SR Renáta Zmajkovičová, riaditeľka agentúry Promotion a organizátorka Zlatého koncertu Mária Reháková, riaditeľ poisťovne Kooperativa Juraj Lelkes a vedúca oddelenia marketingu Kooperativy, známa tvár z obrazovky Erika Barkolová. Nechýbalo záverečné STANDING OVATION.

 
Počas koncertu sa o VIP hostí starala dvadsiatka hostesiek, ktoré obliekli značky F&F a Gatta. O ostatných organizátorov sa postarala značka NESCAFÉ DOLCE GUSTO. 

Viac informácií, fotografií, ako aj videá a rozhovory zo Zlatého koncertu nájdete na ŽENSKOM WEBE už čoskoro!


Autor: RED

Foto: D. Kittler

- - Inzercia - -