Dnes je piatok, 27.január 2023, meniny má: Bohuš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Martin Nikodým: Som to najväčšie tanečné drevo, ktoré poznáte

december 08, 2022 - 07:00
Slovenský moderátor zažil pred sedemnástimi rokmi po narodení syna nezvyčajnú príhodu s kaprom, na ktorú zaiste nikdy nezabudne! Populárneho moderátora sme stretli na vianočnej tanečnej šou so svojim najmladším synom.
Foto: 

Uvidíme aj vás dnes večer na pódiu?

Ja som úplne tanečné drevo, veľmi by ma potešilo, ak by niektoré z mojich detí začalo tancovať. Každého kto to dokáže, veľmi obdivujem. 

A kde strávite Vianoce?

Vždy sme na Štedrý večer doma. Ešte nikdy sme neboli mimo domova. Syn Adam má 22. decembra narodeniny, dokonca 22 rokov:) A Emka má 18 rokov. Potom máme malého človiečika, ktorý ešte verí na kúzlo Vianoc. 

Prezraďte čitateľom čo sa Vám stalo s kaprom..

 „Keď sa nám pred Vianocami pred sedemnástimi rokmi narodil Adam, bol som ich pozrieť v nemocnici a ako som tak sedel na tej návšteve, prepadol ma zrazu taký zvláštny pocit, že musím ísť domov... Manželka ma prehovárala, aby som ešte zostal a ja že nie, ja fakt musím ísť... No a naozaj, prišiel som domov v poslednej chvíli. Kapor, ktorého sme mali vo vani, vyskočil, narazil hlavou do pákovej batérie a pustil si vodu. Našťastie studenú, inak by sa uvaril. Ale pustil ju tak, že stíhala odtekať cez prepad, takže sa nič vážne nestalo, len bola plná vaňa,“ rozpovedal moderátor v rozhovore.

Deň na to sa situácia opakovala. „Na druhý deň som bol v nemocnici zas a znovu na mňa prišiel ten istý pocit, tak som šiel domov a už od dverí som počul, ako kapor plieska chvostom o zem a tancuje po kúpeľni. Vtedy som si povedal, že no dobre kamarát, a ideš pod nôž! Lenže to bola taká symbolika, že sa mi práve narodilo dieťa a ja mám teraz zavraždiť nejakú rybu... Nebol som toho schopný, tak som hľadal pomoc u kamarátov. Ako prvému som omylom zavolal vegetariánovi, ten sa mi rovno vysmial, či som sa zbláznil, až napokon prišiel sused a klepol ho. Normálne som to vtedy nedokázal. Teraz to už zvládam, keďže som rybár... Ale vždy sa predtým tej rybe za to ospravedlním. To ma naučila jedna thajská kuchárka v Bangkoku. Tá mi povedala, že sa každej rybe predtým, ako ju uvarí, ospravedlní a povie jej, že sa jej len nechtiac vyšmykla do hrnca,“ vysvetlil Nikodým.

- - Inzercia - -