Dnes je streda, 19.január 2022, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Jedlá a nápoje, bez ktorých svetové celebrity nemôžu žiť. Viete, ktoré to sú?

november 10, 2021 - 14:00
Verejnosť si právom myslí, že známi ľudia sa obliekajú iba do luxusnejšieho oblečenia, jedia v tých najlepších reštauráciách a kupujú najdrahšie značky. Áno, často je to pravda, najmä ak sa objavia na červenom koberci na rôznych galavečeroch. V bežnom živote ide však o smrteľníkov ako my, ktorí zbožňujú svoje obľúbené lahôdky.
Foto: 
HELL

Tu je niekoľko príkladov, z ktorých sa dozviete, bez čoho nemôžu známe tváre žiť.

Ed Sheeran a kečup

Anglická hviezda, ktorá oslávila tento rok svoje 30. narodeniny, si nevie predstaviť svoj život bez kečupu Heinz. Miluje ho natoľko, že si vytetoval aj ikonický štítok tejto lahodnej paradajkovej omáčky. Niet divu, že si ho preto všimli aj vedúci spoločnosti, ktorá tento kečup vyrába, a so súhlasom speváka uviedli na trh limitovanú edíciu s názvom Edchup. Na niektorých fľašiach bolo dokonca vytlačené aj Edovo tetovanie.

ed_sheeran_upr_1.jpg

Ed Sheeran a kečup
Foto: 
HELL

ed_sheeran_upr_2.jpg

Ed Sheeran a kečup
Foto: 
HELL


Kelly Cuoco a sušienky Oreo

Závislosť hviezdy seriálu Teória veľkého tresku na plnených sušienkach vyšla najavo, keď zverejnila video, na ktorom sa zotavuje z operácie ramena. V ňom si pochutnáva na tejto sladkosti, pričom spoločnosť jej robí  aj malý psík. Uhádnete ako sa volá? Predsa Oreo.

kaley_cuoco_upr.jpg

Kelly Cuoco a sušienky Oreo
Foto: 
HELL

Selene Gomez a Hot Cheetos

Selena nemá žiadne špeciálne požiadavky počas svojich koncertných šnúr. Teda vlastne iba jednu, a tou sú Cheetos, presnejšie ich štipľavá príchuť. Na svojom instagrame často zverejňuje fotky, na ktorých si pochutnáva na tomto chrumkavom snacku.

selena_gomez_upr.jpg

Selene Gomez a Hot Cheetos
Foto: 
HELL

Ben Affleck a šišky

Oscarový herec a režisér v jednom z rozhovorov priznal, že denne chodí do Dunkinu, predtým známeho ako Dunkin Donuts. Nie je náhoda, že ho fotografi často odfotia práve vtedy, keď má u seba tašku plnú šišiek.

benaffleck_upr.jpg

Ben Affleck a šišky
Foto: 
HELL

Bruce Willis a energetické nápoje HELL

Americká superstar sa stala tvárou maďarskej značky energetických nápojov pred tromi rokmi. Svoj obľúbený energetický nápoj nekonzumuje len pred kamerami, zásoby má aj doma vo svojej chladničke. Tak napríklad, Willis natáčal začiatkom tohto roka svoj najnovší akčný film v Gruzínsku, kde si uvedomil, že nemá svoj HELL. Keďže tento energetický nápoj s čertovou hlavou ešte nie je v Amerike dostupný, Willis poslal svojho kaskadéra svojím súkromným lietadlom do svojho domu v New Yorku, aby mu priniesol zo svojich zásob.

bruce_willis_upr.png

Bruce Willis a energetické nápoje HELL
Foto: 
HELL

Mary J Blige, Kelly Rowland a voda Fiji

Mnoho svetových hviezd si vyberá vodu značky Fiji. Kelly Rowland pije iba tento druh neperlivej vody a tvrdí, že miluje jej chuť. Mary J Blige, speváčka viacnásobne ocenená cenami Grammy, musí mať túto vodu vo svojej šatni, a to až v počte 100 fliaš! Mohol byť to byť dôvod, prečo je jej hlas taký úžasný?

kellyrowland.png

Mary J Blige, Kelly Rowland a voda Fiji
Foto: 
HELL

- - Inzercia - -