Dnes je utorok, 06.december 2022, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

UKONČENÉ! SÚŤAŽ! Stavte na ružovú!

máj 23, 2021 - 11:59
Konečne prichádza leto a začali ste sa obzerať po módnych trendoch? Túto sezónu stavte na ružovú! Aj pri starostlivosti o svoje oči.
Foto: 
shutterstock.com

Siahnite po klinicky overenej zdravotníckej pomôcke Artelac ®Rebalance. Tieto očné kvapky majú veselú ružovú farbu, ktorú im dodáva vitamín B12. Po nakvapkaní do oka sa jemné sfarbenie okamžite rozplynie a váš pohľad na svet ostáva príjemnejší. Pocit suchého oka sa stráca, kyselina hyalurónová dvojnásobne  zvlhčuje oko. K väčšiemu očnému komfortu vám pomôže draslík, vápnik, horčík a sodík, všetko minerály, ktoré sa v slznom filme prirodzene vyskytujú. Tieto umelé slzy sú určené pre všetkých, ktorí trpia syndrómom suchého oka, pre ľudí, ktorí pracujú celé dni za počítačom a tiež pre starších ľudí, ktorým prirodzene klesá tvorba slzného filmu. Vďaka inovatívnemu konzervačnému systému sa kvapky po otvorení môžu používať až 2 mesiace. Sú vhodné aj pre nositeľov kontaktných šošoviek. Tie si pri aplikácii kvapiek ani nemusíte vyberať. Dostupné v lekárňach a eshopoch za výbornú cenu. Viac informácii získate na www.hyal.sk/produkty.

artelac-rebalance-krabicka-flasticka.png

Foto: 
artelac rebalance

Kto chce vidieť svet takpovediac o trochu ružovejšie? Máte sa totiž na čo tešiť! Až 3 z vás sa môžu stať majiteľmi kvapiek Artelac®Rebalance. Stačí ak splníte jednoduchú podmienku: označte do komentára na facebookovej skupine Ženský Web pod tento post 2 priateľov, ktorým by ste kvapky dopriali. 

Výhercov žrebujeme 30.5.2021 a ich mená nájdete vo facebookovom príspevku. 

- - Inzercia - -