Dnes je štvrtok, 24.jún 2021, meniny má: Ján
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nekonečné zážitky

jún 29, 2020 - 20:47
Mobilný telefón už dávno neslúži len na telefonovanie. Kým v minulosti sme si dávali záležať na tom, aby bol čo najmenší, dnes je to presne naopak. Nahrádza počítač, knihy, zrkadlovku či kinosálu. A tak siahame po modeloch, ktoré ponúkajú v jednom tele to naj. Ako napríklad vlajková loď Motorola Edge+.
Foto: 
Motorola

Či ste podnikateľka, manažérka, študentka alebo influencerka - novú motorolu edge+ budete milovať. Nielenže splní všetky vaše požiadavky, ale bude aj štýlovým módnym doplnkom. Na trh prichádza v dvoch špeciálnych farbách - smoky sangria a thunder grey. A tak zladiť ju k outfitu nebude až také komplikované.

shot3.jpg

Foto: 
Motorola


Čo ju však odlišuje od konkurencie je jej výbava. O dokonalý vizuálny zážitok sa postará 6,7" nekonečný edge displej, na ktorom je radosť nielen čítať a písať, ale najmä pozerať fotografie a filmy. Tie dostanú nový rozmer aj po zvukovej stránke, keďže motorola edge+ prichádza s dvojicou reproduktorov, vyladenými spoločnosťou Waves, nositeľa ocenenia GRAMMY Award®. Vďaka tejto kombinácii si filmový večer s partnerom či kamarátkami spravíte v domácom pohodlí.

Spomínali sme “nekonečné zážitky” a s nimi sa spájajú hlavne fotografie a videá. O to, aby vám ani jedna spomienka neunikla sa postará systém troch fotoaparátov. Poďme však do detailov - 108 MPx snímač hlavného fotoaparátu sa stará o bezkonkurenčnú kvalitu a ponúka jedno z najlepších riešení, aké sa na trhu aktuálne nachádza. O neuveriteľne detailné zábery sa postará funkcia Macro Vision a ak by ste nemali možnosť ísť k fotografovanému objektu blízko, je tu 8 MPx teleobjektív. Milovníci krajiniek či skupinových fotografií zas ocenia 16 MPx ultraširokouhlý objektív, vďaka ktorému sa na fotografiu zmestí štyrikrát viac obsahu ako inokedy. Podobne je na tom aj video, kedy s motorola edge+ môžete točiť videá až 6K UHD kvalite pri 30 snímkoch za sekundu.

shot_2_alt.jpg

Foto: 
Motorola

Možno si poviete, že toto všetko je síce fajn, ale – budem musieť nosiť všade nabíjačku. Nuž, opak je pravdou, pokiaľ sa nechystáte na týždňový výlet. Novinka totiž v sebe ukrýva 5000 mAh, ktorej výdrž sa pohybuje až na hranici dvoch dní. Zároveň podporuje bezdrôtové nabíjanie a pokiaľ by ste využiť klasický spôsob, vďaka TurboPower™ sa telefón nabije na niekoľko hodín iba za pár minút.

shot4.jpg

Foto: 
Motorola

- - Inzercia - -