Dnes je štvrtok, 24.jún 2021, meniny má: Ján
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Multitasking nemusí byť postrach

jún 29, 2020 - 10:51
Pri práci a relaxe potrebujete spoľahlivého a výkonného pomocníka, ktorý zvládne všetko, čo práve potrebujete. Nastaviteľné 2v1 zariadenie sa hodí na prácu, kedy ho môžete použiť ako notebook alebo na relax či pri varení a prezeraní receptov, keď ho ľahko premeníte na šikovný tablet. Nemusíte robiť kompromis – vyberať si notebook alebo tablet, postačí vám jedno zariadenie.
Foto: 

Výkonný multitasker

Štýlový, výkonný, praktický alebo prispôsobiteľný? Nemusíte si vyberať. Toto je dokonalý parťák v akejkoľvek situácii počas dňa, bude sa vám skvele pracovať a zabávať. Ak si zvolíte toto zariadenie s veľkým výkonom môžete pokojne pracovať v rôznych programoch, absolvovať videokonferencie, pripraviť si tabuľku a zároveň si sťahovať dobrý film na pokojný večer. Zoznámte sa! 2v1 zariadenie Lenovo Yoga C740 totiž spája všetky tieto užitočné a príjemné funkcie.

Užite si sledovanie obľúbených filmov a seriálov v tej najvyššej kvalite alebo svoje zariadenie premeňte na tablet, vďaka čomu môžete tvoriť rôzne kreatívne nápady alebo si zapisovať dôležité poznámky. A nezabúdajte na obľúbené spomienky, seriály a filmy – s obrovským úložiskom budete mať všetko hneď po ruke a na jednom mieste. Môžete sa tiež tešiť na dlhú výdrž batérie – až 13 hodín* alebo 15 hodín* (pri 14-palcovej alebo 15-palcovej verzii).

Ľahučké a prispôsobiteľné

Ťahať do práce, do mesta či na cesty ťažký notebook je poriadna otrava, no s Lenovo Yoga C740 vám to nehrozí. Tento elegantný fešák váži iba 1,4 kg (väčšie zariadenie 1,88 kg). Inak povedané, zmestí sa do každej väčšej kabelky a do každého batoha.

A čo si zaslúžia vaše oči? No predsa kvalitný obraz. Displej, ktorý disponuje veľkým rozlíšením a jasom, aby ste sa po celý čas dívali na jasné a žiarivé milióny farieb. Pri sledovaní filmu alebo videa vás nemá absolútne čo obmedzovať, lebo elegantný multitasker má po všetkých stranách displeja iba tenké rámčeky.

Vďaka tomu sa môžete tešiť na výborný obraz a to isté platí aj o zvuku. Predstavte si, že sedíte v kine, počujete každý zvuk, každé cinknutie, a pritom ste v pohodlí vlastnej obývačky alebo v posteli v pyžame a s popcornom v ruke. Dokonalá predstava? So systémom reproduktorov Dolby Atmos™ sa to stane realitou.

Píše mu to (skoro) samo!

Súčasťou tohto prispôsobiteľného 2v1 zariadenia je aj šikovné pero, vďaka ktorému si môžete rýchlo a jednoducho vytvoriť poznámky, využiť skicár na kreatívne kreslenie alebo nápady, ako si zariadiť vašu domácnosť a nechýba aj možnosť skicovania priamo na obrazovke.

Na dotyk

Jemný a chladný, pieskovaný hliníkový povrch, má dokonale premyslené všetky detaily – farebne zladenú klávesnicu, ktorá je veľmi pohodlná a s vašimi prstami si bude výborne rozumieť, veľký a citlivý touchpad, ako aj zaoblené hrany pre skutočne pohodlné uchopenie – nielen funkčné, ale aj vizuálne krásne a štýlové prevedenie.

A netreba zabúdať aj na to, čo treba chrániť najviac – súkromie. Aj preto sa môžete spoľahnúť na ochranu v podobe čítačky odtlačku prstov a TrueBlock – krytu kamery, ktorý vám zabezpečí súkromie, ak nechcete, aby vás kamera snímala. Ranné videokonferencie s kolegami tak strávite pokojne pri pití kávy bez toho, aby ste si museli robiť starosti s ranným make-upom.

Kráľovsky postarané

Aby bolo o vás a váš Yoga C740 skutočne kráľovský postarané, môžete sa spoľahnúť na Lenovo Premium Care. Získate priamu, stručnú a jasnú komunikáciu s expertmi a technikmi, rýchle riešenie problému a preventívne „health-check“ kontroly vášho zariadenia. A nechýba ani asistencia pri inštalácii. Veď, veta „Toto mi nefunguje“ je všetkým už tak dobre známa.

Vždy máte na výber

A napokon je len na vás, či si vyberiete menšie 14-palcové alebo väčšie 15-palcové, šedé alebo sľudové farebné prevedenie, v oboch prípadoch sa môžete spoľahnúť na vysoký výkon, spoľahlivý dizajn a šikovné používanie zariadenia v režime notebook alebo režime tablet.

Lenovo Yoga C740 sa vám prispôsobí tak, aby ste nemuseli robiť žiadne kompromisy. Stačí vám jedno zariadenie, ktoré posúva všetky hranice nemožného. Jedno zariadenie, ktoré vám dáva toľko veľa možností.

- - Inzercia - -