Dnes je štvrtok, 24.jún 2021, meniny má: Ján
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

KORONAVÍRUS: Tohto prieskumu sa môžete zúčastniť aj vy!

jún 29, 2020 - 08:30
Informácie získané z prieskumu poslúžia pri príprave efektívnych opatrení, ktoré v budúcnosti umožnia zlepšiť riešenie krízovej situácie na štátnej aj európskej úrovni.
Foto: 

Slováci sa môžu zapojiť do európskeho prieskumu, kde môžu hodnotiť ako si počínala ich krajina počas pandémie. Informuje o tom Zastúpenie Európskej komisie (EK) na Slovensku. Cieľom prieskumu je spätne vyhodnotiť to, ako jednotlivé členské štáty reagovali na pandémiu nákazy Covid-19. Prieskum je anonymný a na internete bude dostupný do 30. júna. Je rozdelený do piatich sekcií a jeho vyplnenie trvá približne desať minút.

Spoločné výskumné centrum Európskej komisie (JRC) v spolupráci s Institute for Risk and Disaster Reduction of University College London pripravilo prieskum pre občanov členských štátov Európskej Únie. „Tento prieskum má poskytnúť cenné informácie, ktoré poslúžia pri príprave efektívnych opatrení, aby v budúcnosti umožnili lepšie reagovať na krízové situácie na štátnej, ale aj na európskej úrovni,“ informuje na webe Zastúpenie EK.

- - Inzercia - -