Dnes je štvrtok, 24.jún 2021, meniny má: Ján
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bieber (opäť) prehovoril o údajnom sexuálnom napadnutí!

jún 29, 2020 - 09:02
Rozruch okolo obľúbeného speváka Justina Biebera (26) neutícha. Kanaďan odmietol obvinenie zo sexuálneho napadnutia, ktoré sa objavilo na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. A to ráznym vyhlásením!
Foto: 

Interpreta pritom obvinila aj druhá osoba menom Kadi, ktorá tvrdí, že ju spevák sexuálne napadol v máji 2015 v newyorskom hoteli. Na tento príspevok však nereagoval.

Ako sa to malo stať?

Interpreta obvinila zo sexuálneho obťažovania žena menom Danielle, podľa ktorej sa incident stal 9. marca 2014 v texaskom Houstone. Napísala, že Bieber vystúpil v malom bare a následne ju spolu s ďalšími dvoma osobami pozval do hotela. Tam s ním išla do súkromnej izby, kde ju sexuálne napadol. O prípade najprv nikoho neinformovala, no podľa jej slov už absolvovala viacero terapeutických sedení a rozprávala sa o tom aj s rodinou a priateľmi.

Bieber vyhlásil, že síce vtedy vystupoval v Austine, no sprevádzala ho jeho vtedajšia partnerka Selena Gomez a čas trávili v inom hoteli spolu s priateľmi. Svoje tvrdenia podložil aj snímkami obrazovky a e-mailmi, ktoré si vymenil s Airbnb.

"Každé tvrdenie o sexuálnom obťažovaní by sa malo brať veľmi vážne a práve preto som sa rozhodol na toto reagovať. Tento príbeh je však fakticky nemožný a práve preto budem spolupracovať s Twitterom a úradmi na právnych krokoch," vyjadril sa hudobník. "Na tomto príbehu nie je ani trocha pravdy," napísal.

Spevákov hovorca uviedol, že sa k prípadu nebudú vyjadrovať a nemá nič, čo by dodal k vyhláseniu klienta na Twitteri.

Justin a jeho hit Friends:

Justin Bieber & BloodPop® - Friends (Official Music Video)

- - Inzercia - -