Dnes je štvrtok, 24.jún 2021, meniny má: Ján
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Prečo ženy stále túžia po "zlých chlapcoch"?

jún 26, 2020 - 16:00
Napriek tomu, že si uvedomujeme všetky riziká spojené so vzťahmi už s naoko "zlými chlapcami", vhupneme do nich rovnými nohami. Potom nám často ostávajú už len oči pre plač.
Foto: 

Začína to už v škôlke, kde dievčatá vyhľadávajú radšej kamošov čo lezú na stromy, neposlúchajú pani učiteľky alebo drzým pohľadom vyzývajú ostatných k vzbure. V mladom veku sa čudujeme prečo si teta od susedov zobrala muža čo vždy obháňal ďalšie sukne, až kým na neho my samotné nezačneme zbožne pozerať. Nedá sa našťastie povedať, že by to bolo pravidlom. 

Dôvody pre ktoré k nim ženy vzhliadajú

Často sa jedná o inštinktívny moment, kedy ženy zacítia, že práve tento typ muža by bol skvelý ochranca jej a ich rodiny. Ide o jeho status, ktorý si on samotný poctivo a vedome buduje. To či sa zakladá na pravde je často krát ťažko čitateľné na prvý pohľad. Existujú muži čo sa naozaj zo svojej "zlej reputácie" dostali pomocou ženy, ktorú nazvali "tá pravá", avšak to, či to bolo naozaj jej zásluhou alebo čistou láskou je ťažko dokazateľné.  

Veľmi atraktívny je pre ženy, tzv. rozhodovací moment. Je to situácia v ktorej žena pozorne sleduje či a ako sa muž vie rozhodovať. Sme totiž v tejto sfére nežnejším pohlavím a každej z nás dobre padne keď nemusí konečne riešiť čo a ako ďalej. Chlap, čo zavelí, pôsobí na naše podvedomie ako balzam. V konečnom dôsledku nejde o výsledok, ale o to, že sa toho niekto chopil a nemuseli sme to robiť my. A to zlí chlapci vedia. Byť dominantný keď treba.

Je s nimi neuveriteľná zábava, práve pre vybudované sebavedomie, ktoré môže, ale nemusí byť skutočné. Cielene idú po vás ako po údenom a veľmi dobre poznajú ťahy. Nie ste prvá, ani posledná, viete to obaja a vtedy nastupuje fáza dúfania. "Veď ja ho zmením, pri mne to pochopí". Po nej často nasleduje zlomené srdce a nutnosť prijať fakt, že to sa zrejme nepodarí žiadnej. Nie ste o nič horšia, jednoducho ste zatúžili po samcovi čo má žiaľ v obľube nahánať x ďalších samičiek.

Ako z toho von?

V prvom rade sa treba prestať obviňovať. Srdce máte roztrieštené na tisíc kúskov, ale po čase sa opäť zlepí a bude to skúsenosť z ktorej sa môžete  krásne poučit. Napríklad tým, že si založenie rodiny necháte na muža, ktorý vás bude naozaj ľúbiť. Aj takí existujú. Nejestvuje jediný dôvod prečo by ste mali uháňať niekoho, kto sa rozhodol mať viac partneriek. A to z dôvodu, že si potrebuje dokazovať svoju atraktivitu. Áno, možno je s ním zábava, zachytávate obdivné pohľady iných žien, ale čo vaše city? Potrebujú byť opätované a vy hýčkaná. Zaslúži si to každá z nás.

Krásny víkend milé dámy 

- - Inzercia - -