Dnes je nedeľa, 24.január 2021, meniny má: Timotej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ples v opere v očami Zariny Šimkovič

január 12, 2020 - 17:55
Tento víkend sa uskutočnila jedna z popredných spoločenských udalostí Slovenska – prestížny Ples v opere.
Foto: 
Dominika Rošková

Charitatívny udalosť, na ktorú sú každoročne pozvaní významný ľudia z rôznych odvetví spoločenského života na Slovensku. Vďaka ich nezištnému príspevku sa zakaždým vyzbierajú tisíce eur na pomoc ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú.

No popri charitatívnej stránke plesu, je to aj jedna nádherná prehliadka krásnych žien a ich nápaditých večerných rób. Myslím, že nebudem klamať ak poviem, že snom každého dizajnéra je, vytvoriť šaty práve na túto udalosť. V minulosti som už mala tú krásnu možnosť obliecť Gabiku Drobovú, či Dominiku Roškovú. Tento rok sa mi do rúk zverili až štyri dámy. Jednou z nich bola opäť už spomínaná Dominika Rošková, ktorá podľa môjho skromného názoru zahviezdila v hodvábnej róbe antického strihu, v jasnej zelenej farbe.

Keďže tento rok nebola núdza o biele a čierne šaty, myslím, že práve výber tejto farby bolo to, čo túto róbu zaradilo medzi nezabudnuteľné kreácie tohto ročníka.

img-20200112-wa0005-02.jpeg

Ples v opere v očami Zariny Šimkovič
Foto: 
Dominika Rošková

img-20200112-wa0004-02.jpeg

Ples v opere v očami Zariny Šimkovič
Foto: 
Dominika Rošková

Z ďalších dám zúčastnených na tomto plese, ktoré sa mi veľmi páčili, spomeniem taktiež Ivanu Surovcovú v šatách Pronovias, ktorá pôsobila priam nadpozemsky, Dominiku Cibuľkovú v šatách od Lukáša Kimličku, ale napríklad aj Andreu Šprochovú. Všetky v jemných bielych róbach a zhodou okolností všetky v požehnanom stave. Oceňujem výber farby a strihu, styling. V druhom stave je celkom náročné zvoliť róbu, ktorá bude lichotiť vašej postave, no tieto dámy to zvládli na výbornú.

 

Prajem krásny zvyšok dňa,

img-20200112-wa0015-02.jpeg

Ples v opere v očami Zariny Šimkovič
Foto: 
Dominika Rošková

- - Inzercia - -