Dnes je sobota, 06.jún 2020, meniny má: Norbert
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Ako vzbudiť v bývalom partnerovi žiarlivosť?

júl 16, 2019 - 18:00
Práve tieto tipy sa vám, našim čitateľkám, osvedčili. Veď pre mnoho žien znamená tá pomyselná bodka za vzťahom ukázať MU, o čo prišiel.

Saška (28): "Rozchod s mojím zatiaľ posledným partnerom nebol najpríjemnejší, ale to nebýva asi žiadny. Veľa som sa trápila, plakala, v alkoholickom opojení mu posielala smutné správy. Po nejakom čase ma z toho najhoršieho dostali kamarátky a ja som začala opäť žiť. Viac som sa o seba starala, športovala, chodila do spoločnosti. Vyžarovala zo mňa pohoda a paradoxne to "pritiahlo" môjho bývalého späť. Už som ho viac nechcela, veď ublížil mi raz, ublíži aj viackrát. No viem, že moja radosť zo života v ňom naštrbila jeho mužskú ješitnosť, to zafungovalo."

Henrieta (30): "Na mužov platia celkom jednoduché finty. Videl ma s iným. A to je vec, ktorá v istom časovom období po rozchode zafunguje určite, bez ohľadu na to, kto vzťah ukončil. Šlo iba o kamaráta, no jemu stačilo, že ho nepoznal, bol to sympaťák a smiala som sa pri ňom. Ani nie o tri dni mi došla od ex textová správa, že akosi rýchlo som si našla náhradu."

Milka (32): "Dobre vyzerať, dobre sa cítiť. Čo vyžarujeme, to priťahujeme. Baby, vyplačte sa, no neupadajte do depresií. Na svete je predsa toľko mužov! Buďte krásne, starajte sa o seba, milujte sa a istý čas randite sama so sebou. Urobte niečo pre seba, kľudne i väčšie zmeny. Odštartujte novú životnú etapu novým imidžom a vyšlite tým bývalému jasný signál, že svoju šancu prepásol. S takýmto vnútorným nastavením budete zakrátko šťastná, obletovaná a milovaná. Verte mi."

Zuzana (25): "Akonáhle som prešla tým najhorším, čo sú v mojom prípade prvé tri týždne po rozchode, začala som cestovať, užívať si život, baviť sa, navštevovať koncerty a rôzne záujmové krúžky. Bola som jednoducho šťastná. Od kamaráta som sa behom niekoľkých dní dopočula, ako veľmi bývalému partnerovi chýbam. Moja radosť zo života, úsmev a pozitívna energia ho opakovane viedli k úvahám, že ukončením vzťahu urobil veľkú chybu."

Nikola (24): "Ak ste s bývalým partnerom ostali priatelia na sociálnej sieti, čo je aj môj prípad, máte v rukách silný nástroj. Po rozchode drvivá väčšina ľudí sleduje profil svojho bývalého či bývalej a niet efektívnejšieho spôsobu, ako dať najavo, že viete žiť aj bez neho či bez nej. Nie často, ale vždy v určitých intervaloch, som si na profil pridávala fotografie, na ktorých bolo vidieť, že si voľnosť užívam. Občas som sa na podaktorej z nich ukázala s neznámym mužom. Poznám svojho ex a viem, že som ho tým privádzala do šialenstva. Ani nie dva mesiace po rozchode mi poslal sms, že ma stále veľmi miluje."

- - Inzercia - -