Dnes je piatok, 13.december 2019, meniny má: Lucia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Hemoroidy: je to smutné, ale reálne

júl 08, 2019 - 19:00
Bohužiaľ, väčšina z nás čelí v priebehu života tejto nepríjemnej chorobe. Štatistiky ukázujú, že 30 až 50 percent dospelých ľudí trpí hemoroidmi. Tento bolestný jav sprevádza ľudstvo od dávnych čias.

Hoci sa v minulosti dalo predísť ochoreniu pomocou ľudovej medicíny, v súčasnej dobe je už ťažké diagnostikovať a liečiť hemoroidy. Diagnostika je komplikovaná podobnosťou symptómov hemoroidov s inými proktologickými ochoreniami. Liečba sa spomaľuje pre rýchle napredovanie ochorenia a komplikujúce faktory (zlozvyky, nesprávne stravovanie a životný štýl).

K naozaj zaujímavým javom patrí aj skutočnosť, že 96 % pacientov s hemoroidmi a análnou trhlinou, ktorí boli vyšetrení proktológom, skončili na operačnom stole, ale v skutočnosti sa mohli vyliečiť bez operácie v priebehu niekoľkých krátkych sedení, ktoré nevyžadujú hospitalizáciu a celkovú anestéziu. Proktológovia medzinárodného medicínskeho centra DoktorPRO praktizujú práve také miniinvazívne BEZKRVNÉ metódy. Samotné procedúry netrvajú dlho a nemajú negatívne následky. Pacienti ich dosť ľahko znášajú. Táto liečba má veľa výhod: bez použitia skalpelu, takže bez bolesti a strachu, sa riešia problémy mnohých pacientov, ktorí si ešte donedávna mysleli, že sú odsúdení trpieť večne. Liečbu môžete začať kedykoľvek – dokonca aj počas prvej návštevy kliniky. Priemerná séria pozostáva z 8 až 10 procedúr, avšak všetko závisí od štádia vývinu hemoroidov, ktoré sú štyri. Preto lekári naliehavo odporúčajú neodkladať návštevu proktológa. Ak navštívite lekára už na začiatku vývinu ochorenia, výrazne to zjednoduší diagnostiku a liečbu, nehovoriac o ušetrených peniazoch. Harmonogram vašich návštev sa dohoduje vopred. Bude pre vás pohodlné navštiviť kliniku v čase obedňajšej prestávky? Nech sa páči. Nikto si ani nevšimne vašu neprítomnosť v práci, ani si nedomyslí, že máte problém. Iba ak by ste náhodne stretli na klinike kolegu, ale aj táto možnosť je prakticky vylúčená. Klinika DoktorPRO Bratislava prebrala skúsenosti západných proktologických kliník, a preto plánuje návštevy pacientov tak, aby sa nevytvárali dlhé rady a boli vylúčené nežiadúce stretnutia.

DoktorPRO Bratislava ponúka svojim pacientom jedinečnú možnosť – sledovať priebeh liečby. Ste prekvapení? Ale či sa vám napríklad pri návšteve kaderníctva nechce okamžite vidieť výsledok? Klinika je vybavená počítačovým systémom, napojeným na video-rektoskop – prístroj, ktorý umožňuje snímať stav hemoroidálnych hrčí v hociktorom okamihu. Systém zobrazuje tieto obrázky na obrazovke počítača a ukladá ich do pamäte. Lekár urobí snímky hrčí pred liečbou, ukáže pacientovi obrázok na obrazovke počítača a umiestni tieto obrázky do chorobopisu pacienta. Tento postup sa opakuje pri každej návšteve lekára. Takto lekár a pacient môžu sledovať proces liečby a uzdravenia.

Pokročilé metódy diagnostiky a bezoperačnej liečby hemoroidov a análnych trhlín sú teraz k dispozícii nielen pre tých, ktorí si môžu dovoliť drahú liečbu v zahraničí. Ak trpíte týmito ochoreniami, neponáhľajte sa s operáciou. Objednájte sa telefonicky 0800-200-000 na konzultáciu v klinike DoktorPRO Bratislava. Je veľmi pravdepodobné, že váš problém môže byť vyriešený BEZ OPERÁCIE.

- - Inzercia - -