Dnes je štvrtok, 04.jún 2020, meniny má: Lenka
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Leto ešte nekončí. Tieto outfity majú aj naďalej zelenú!

september 04, 2019 - 08:00
Dovolenková sezóna síce skončila, no svieže motívy a kúsky inšpirované letom majú v našich šatníkoch stále svoje čestné miesto. Stavte na farebnosť a predĺžte si leto napríklad aj týmito kúskami.

Nesmrteľné kombinácie

K vrchným dielom s farebným vzorom sa hodia šortky z ľahkého materiálu i vzdušné nohavice širšieho strihu. Kombinácia s klasickými bielymi nohavicami bude pôsobiť sviežo a elegantne. Pri stylingoch dbajte na správne vyváženie farieb a vzorov. Ak si zvolíte outfit s dominantnými prvkami, doplnky dokombinujte už len jemné. Naopak, ak ste si zvolili doplnky s výraznejším motívom – topánky, kabelku či bižutériu, zvoľte jednoduchší outfit.

Vzory ako výhoda

Ak váhate, či si zaopatriť niektorý z výraznejších vzorov, presvedčí vás jedno veľké plus. Potrebujete zakamuflovať nedostatky? Zadovážte si kúsok s väčším vzorom, napríklad motív tropických kvetov. V prípade, že túžite po plnších tvaroch, siahnite po menších vzoroch v hustejších kombináciach. Samozrejme, obzvlášť dôležitý je strih a prevedenie konkrétneho modelu. Vzory nám však zaručia efektný optický klam, ktorý skutočne funguje.

Doplnky

Okrem trendy farebných vzorov by ste si mali zaobstarať aj výraznejšie doplnky. Veľkým hitom sú maxi náušničky s  kamienkami, ktoré budú šperkom vášho outfitu. Sú ideálne na každodenné nosenie a oživia aj fádnejší outfit. Spestria jednoduchý styling, ale tiež oblečenie na slávnostnejšiu príležitosť. Výrazná kabelka by vám rovnako nemala chýbať. Nosia sa farebné crossbody aj listové kabelky do ruky, ktoré sú perketné na drink v meste.

 

Galéria:  Kara, Twinset, Cellbes, náušnice Giuliett.sk, Cellbes.sk

- - Inzercia - -