Dnes je piatok, 06.december 2019, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Rytmus a Jasmina Alagič sa zosobášili

máj 19, 2019 - 08:00
Slovenský rapper Rytmus a moderátorka Jasmina Alagič sa zosobášili. Dvojica, ktorá spolu čaká dieťa, si svoje áno povedala na zámku v Pezinku.

Dvojica si svoje áno povedala v sobotu popoludní na zámku v Pezinku. Okrem najbližšej rodiny novomanželov sa na svadbe zúčastnilo viacero celebritných hostí, ako napríklad Rytmusovi kolegovia z formácie Kontrafakt Anys a Ego, speváčky Sima Hegerová a Anita Soul, speváci Igor Kmeťo a Igor Kmeťo mladší, hudobník Martin Valihora, tanečníci Johny Perfecto Mečoch a Tony Moises, prominentná lekárka Alena Pallová či módna návrhárka Jana Pištejová, ktorá sa postarala o nevestine šaty. Hostia po obrade vypustili do vzduchu červené a zlaté balóniky v tvare srdca.

Rytmus a Alagič potvrdili, že tvoria pár vlani v máji. V novembri zase informovali, že sa zasnúbili. Dvojica spolu čaká prvé dieťa.

Rytmus, vlastným menom Patrik Vrbovský, začínal v spomínanej skupine Kontrafakt, neskôr sa však vydal aj na sólovú dráhu. Na konte má štúdiové albumy Bengoro (2006), Kral (2009), Fenomen (2011) a Krstný otec (2016).

Jasmina Alagič sa venuje modelingu. V roku 2009 bola finalistkou súťaže Miss Universe Slovenskej republiky, nedávno sa predstavila ako moderátorka šou Československá Super Star a účinkovala aj v projekte Tvoja tvár znie povedome.

Zdroj: SITA, Instagram

- - Inzercia - -