Dnes je nedeľa, 25.august 2019, meniny má: Ľudovít
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Jarné radosti s veľkonočnou edíciou od Ferrero

apríl 18, 2019 - 18:00
Veľkonočné sviatky sú tu a s nimi aj príjemný čas plný slniečka, tradícií a radosti na čerstvom vzduchu. Vedeli ste, že sviatky jari nemusia sprevádzať iba kraslice, pečené barančeky a farebné pentličky?

S veľkonočnou edíciou od Ferrero sú pre vás pripravené tie najveselšie čokoládové dobroty, aké len svojim šibačom môžete dať.

Vajíčka sú odpradávna symbolom života, slnka a jari. Počas Veľkonočných sviatkov rozhodne nemôžu u vás doma chýbať. Čo tak spestriť si tohtoročnú výslužku a pridať ku krasliciam do košíčka aj čokoládové vajíčka a figúrky Kinder Surprise? Tentokrát na vás čakajú v mnohých veselých variantoch – ako je veľkonočný zajačik pre chlapcov i dievčatá, čokoládové kuriatko, či praktický kalíštek na vajíčka v tvare sliepočky. S jarnou edíciou naviac prichádza i obrovský Kinder Surprise Maxi, v ktorom sa ukrývajú obrovské dinosaury alebo bábiky Winx.

Nenahraditeľnou súčasťou Veľkonočných sviatkov sú aj roztomilí zajačikovia a milé ovečky. Plyšovú ovečku nájdete spolu s Kinder Maxi, Kinder Bueno, Kinder Country a Kinder Schoko-Bons vo veľkonočnej edícii Kinder Maxi mix. Svoje obľúbené pochúťky v jarnom štýle objavíte aj v balení Kinder Mini mix. O zábavu sa postará Kinder Mix s veselou čelenkou s uškami veľkonočného zajačika pre chlapcov aj dievčatá. Pre nadšených pestovateľov jarných kytičiek je zase k figúrke čokoládového zajačika priložená záhradná krhlička. Uvidíte, že žiadny šibač neodolá!

Ferrero pripravilo okrem pestrej edície čokolád Kinder aj elegantnú zlatú figúrku zajačika Ferrero Rocher vyrobenú z mliečnej čokolády s drvenými lieskovými orieškami. Veľkonočný nádych môžu dostať aj vaše spoločné raňajky s lieskovcovou nátierkou Nutella v špeciálnom sviatočnom 1 kg pohári s motívom veľkonočných vajíčok.

Užite si Veľkonočné sviatky a rozdávajte radosť všetkým okolo. S edíciou od Ferrero to ide samo!

 

O spoločnosti Ferrero

Ferrero Group je globálna spoločnosť v súkromnom vlastníctve rodiny Ferrero. Jej história sa začala písať v roku 1942 v meste Alba na severe Talianska, kde si zakladateľ spoločnosti Pietro Ferrero počas druhej svetovej vojny otvoril malú cukráreň. K výrobe lákavých a cenovo dostupných výrobkov začal používať lieskové oriešky z miestnych zdrojov. Spoločnosť sa v priebehu rokov rozrástla a stala sa jedným z popredných výrobcov cukroviniek v Európe a zároveň jednou z najväčších na svete. Do portfólia spoločnosti patria popredné značky na trhu ako je napríklad Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.

- - Inzercia - -