Dnes je nedeľa, 13.jún 2021, meniny má: Anton
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vašou cestou k lepšiemu životu môžu byť tieto tri slová

apríl 12, 2019 - 11:00
Napriek tomu, že východná medicína už aj v našich končinách stúpa na popularite, iné typy liečby, aspoň zatiaľ, ostávajú nepovšimnuté. A to je škoda.
Foto: 

Za všetky spomeňme napríklad starobylé liečebné učenie „Jin Shin Jyutsu“. Začiatkom minulého storočia bolo znovuobjavené v Japonsku. Je obľúbené najmä pre schopnosť riešiť celý rad zdravotných ťažkostí od depresií a stavov úzkosti, až po chronickú bolesť krku, chrbta či ženských orgánov.

Počuli ste o ňom?

Jin Shin Jyutsu si zakladá iba na prúdení energie vaším telom. Tú je pochopiteľne potrebné jednoduchými cvikmi harmonizovať. Cieleným stláčaním 26 párových bezpečnostných bodov na ľudskom tele už za krátky čas dosiahnete zlepšenie zdravotného stavu po psychickej i fyzickej stránke.

Maximálne efektívnym a jednoduchým spôsobom, ako sa striasť nežiaducich emócií a bolestí, je mierne ťahanie a stláčanie prstov, pričom každý rieši iný problém. Pokiaľ chcete mať lepšie trávenie, vyskúšajte hmat palcomProstredník harmonizuje činnosť pečene a žlčníka, taktiež tlmí zlosť. Ukazovák  je spojený s obličkami a močovým mechúrom, pomáha odbúravať strach. Prstenník uvoľňuje blokády pľúc a hrubého čreva. Malíček zas súvisí so srdcom a tenkým črevom, mierni i panické stavy.  Tieto hmaty môžete vykonávať prakticky kedykoľvek a kdekoľvek, záleží len na vás. No jedno je isté - urobíte službu všetkým spomínaným orgánom, keďže podporíte ich bezproblémové fungovanie.

Viac o skvelom cvičení s prstami v priloženom videu:

Finger Tips: Jin Shin Jyutsu

 

Takúto zaujímavú informáciu sme našli TU.

- - Inzercia - -