Dnes je nedeľa, 25.august 2019, meniny má: Ľudovít
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Miss Slovensko 2019: Táto žena inšpiruje finalistku č.2 Alicu Ondrášovú

apríl 08, 2019 - 13:12
Chceme o ich svete vedieť viac! Finalistkám projektu MISS SLOVENSKO 2019 sme preto zadali otázku, ktorá žena ich okrem vlastnej matky najviac inšpiruje a prečo. Dnes si môžete prečítať odpoveď finalistky č.2 Alici Ondrášovej.

Hovorí vám niečo meno Stefani Joanne Angelina Germanotta? Je to textárka, speváčka, tanečníčka, herečka a moja veľká inšpirácia, ktorú poznáme pod pseudonymom „Lady Gaga“.

Táto žena ukázala všetkým, že vďaka obrovskému odhodlaniu, drine, vytrvalosti a túžbe sa dajú splniť aj tie najväčšie sny. Počas jej cesty ku sláve čelila množstvu prekážok a výsmechu, no nenechala sa zastrašiť, a aj napriek všetkým neprajníkom pokračovala v tom, čo miluje. Keďže aj mne sú spev a tanec veľmi blízke, snažím sa, čo najviac inšpirovať jej vystúpeniami. Vyžaruje z nej pozitívna energia a dokáže si perfektne vychutnať každú chvíľu na pódiu. Na záver by som len chcela dodať, že každý z nás si v živote prechádza ľahkými i ťažkými obdobiami, a práve preto je dôležité veriť v seba samého a nevzdávať sa. Tak ako si verí Lady Gaga.  

lady_gaga.jpg

Lady Gaga
Foto: 
Sita

Finalistka č.2 – Alica Ondrášová

Študentka logopédie na vysokej škole v Bratislave navštevuje vo voľnom čase umeleckú školu v Skalici a venuje sa muzikálu. Je aj členkou dobrovoľného hasičského zboru, s ktorým sa zúčastnila rôznych súťaží a akcií.

2-alica_ondrasova.jpg

Finalistka č.2 – Alica Ondrášová
Foto: 
miss slovensko 2019

Zapojením sa do hlasovania má 10 z vás možnosť vyhrať balíček dermokozmetiky Eau Thermale Avène  v hodnote 100Eur  a dvaja z vás získajú vstupenku pre dve osoby na finálový večer a slávnostnú recepciu.

- - Inzercia - -