Dnes je utorok, 21.máj 2019, meniny má: Zina
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Zabudnite na nový termín svadby. Paris ju zrušila!

november 22, 2018 - 12:00
Presne pred mesiacom sme publikovali článok týkajúci sa odloženej svadby známej hotelovej dedičky Paris Hilton. Dnes je takmer isté, že žiadna nebude.

Krásna Paris Hilton a úspešný model Chris Zylka sa totiž podľa najnovších informácií rozišli. Ak ste si po oznámení nového dátumu svadby pomysleli, že napokon z nej vzíde, možno vo vás driemu veštecké schopnosti. Presne to sa aj stalo.

Na oficiálne vyhlásenie hovorcov oboch zainteresovaných verejnosť ešte len čaká, no priatelia dvojice boli zhovorčivejší. Zaľúbencov údajne rozdelili, ako inak, neprekonateľné rozdiely.

Pripomeňme si, že Chris pred pár mesiacmi pokľakol pred Paris na lyžovačke v luxusnom rezorte v Colorade a na prst jej nasadil snubný prsteň s obrím diamantom v tvare kvapky. Odvtedy, aspoň podľa vlastných slov, biznismenka, DJ-ka a modelka v jednom prežívala najúžasnejšie obdobie doterajšieho života. "Som nadšená, že som zasnúbená s mojou láskou a zároveň najlepším priateľom. Nikdy som nebola šťastnejšia," oznámila eufóriou nabitá Paris. Nuž, tieto slová dnes už očividne neplatia.

- - Inzercia - -