Dnes je utorok, 21.máj 2019, meniny má: Zina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Protest jej príliš nevyšiel. Courtney Stodden zaujala niečím iným

november 21, 2018 - 12:00
Predovšetkým v Amerike populárna televízna postavička Courtney Stodden si "kariéru" vybudovala na nahote, vystavovaní mega silikónov pri každej príležitosti a randení s podstatne staršími mužmi.

Ale pekne poporiadku. Stodden sa preslávila tým, že v šestnástich zviedla Douga Hutchisona (58) a dokonca sa jej podarilo dostať ho pred oltár. Známy herec, hviezda filmu Zelená míľa, bol istý čas považovaný za pedofila a Courtney zas za vypočítavú zlatokopku. Dvojica si spolu nažíva dodnes, no škandály sa im rozhodne nevyhýbajú.

O priestor v médiách sa pochopiteľne stará najmä prostoreká blondínka. Potrat, oholená hlava, porno nahrávky, vyhlásenia o bisexualite, boj proti týraniu zvierat a najnovšie aj proti značke Victoria´s Secret. Courtney nezaháľa, veď svojich päť minút slávy sa jej darí šikovne predlžovať. A to má, na prekvapenie mnohých, iba dvadsaťštyri rokov.

shutterstock_128624702.jpg

Foto: 
Shutterstock

Ako sme už načrtli, Courtney dala o sebe pred pár dňami opäť vedieť. Tentoraz si zgustla na výkonnom riaditeľovi spomínanej značky - Edovi Razekovi. Ed sa totiž vyjadril, že na prehliadky Victoria´s Secret nepatria transsexuáli. Courtney v tom samozrejme našla príležitosť, ako na seba upozorniť. Odfotila sa v Adamovom rúchu s krídlami, pričom k príspevku na Instagrame dopísala: „Radšej budem nahá, ako nosiť značku Victoria´s Secret. Každá žena je jedinečná, krásna a svoje krídla by mala nosiť s hrdosťou.“ Škoda len, že viac ako „modelkino“ posolstvo vzbudila pozornosť fanúšikov jej tvár bez make-upu.

1-24-450x563.jpg

Foto: 
Instagram

- - Inzercia - -