Dnes je streda, 27.máj 2020, meniny má: Iveta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mikulášsky pobyt vo Wellness Hoteli Patince****

november 09, 2018 - 11:59
Zažite jedinečný mikulášsky víkend vo Wellness Hoteli Patince****. Deťom prinesie Mikuláš darčeky, dospelým zaslúžený oddych a relax. Víkendový pobyt v termíne od 07. do 09.12.2018 v špeciálnej sume 139 €/ osoba za 2 noci.

Okrem ubytovania s neobmedzenými vstupmi do bazénového a saunového sveta zažijete napr aj:

  • TEMATICKÝ ANIMAČNÝ PROGRAM počas celého pobytu nielen pre deti: mikulášska párty pre deti a dospelých, fotenie s Mikulášom, kreatívne dielne

  • MIKULÁŠSKY DARČEK pre každé dieťa a iné.


Bazénový svet ponúka najväčší vnútorný zážitkový bazén s termálnou vodou na Slovensku. Miestny termálny prameň Hévíz s teplotou 27 °C, ktorý vyviera z hĺbky 200 metrov, patrí k reťazcu pridunajských prameňov. Teplota vody v bazénovom svete sa pohybuje v rozmedzí 30 - 36 °C. Vo vnútornom bazénovom svete nájdete relaxačný zážitkový bazén s množstvom vodných atrakcií, detského bazéna s toboganom, vírivkou a sedacieho bazéna.

U nás si pochutí celá rodina, vrátane detí. Stravovanie v rámci balíka je vo Family Wellness hoteli Patince zabezpečené prostredníctvom polpenzie v hotelovej reštaurácii.

.Maskot stráži deti vo Wellness Patince

 

  • V ranných (7:30 – 9:00) a večerných (17:30 – 21:00) bufetoch si vyberú dobré a kvalitné jedlo všetci členovia rodiny.

  • V prípade potravinových alergií a intolerancií vám pripraví náš šéfkuchár jedlo presne na mieru.

  • Na požiadanie vám náš personál v kuchyni ohreje stravu pre najmenších v originálnom balení. Doma pripravené jedlo či mlieko môžete deťom ohriať v špeciálnej miestnosti pre mamičky.

  • Reštaurácia je priestranná a pohodlne sa po nej môžete pohybovať s kočíkom.

  • Deti ocenia vonkajšiu terasu, ktorá sa nachádza hneď vedľa hotelového jazierka.

  • K dispozícii sú detské stoličky, ktoré sa nachádzajú aj v bufete pri vnútorných bazénoch.

Chcete u nás aj obedovať? Jedlo si môžete vybrať (12:00 – 15:00) v hotelovej reštaurácii z denného menu alebo z menu à la carte. V našom Lobby bare zas celá rodina ochutná čerstvé zákusky z našej cukrárne a zdravé wellness nápoje – 100% ovocné šťavy bez pridaného cukru. Rodičia si vychutnajú skvelú plantážovú kávu.

Zábava pre deti

U nás sa deti nudiť nebudú. Priamo v hoteli sa nachádza plne vybavený detský kútik a rozľahlý interiérový bazénový svet. Počas tematických pobytov, víkendov a prázdnin prebiehajú animačné programy. V blízkosti hotela je prístav alebo príjemná cyklotrasa.

Celú ponuku pobytové balíčka si nájdete na https://www.wellnesspatince.sk/accpack/mikulassky-pobyt/ a fotky z minulého roka (ako to u nás vyzeralo) na:

https://www.facebook.com/pg/WellnessHotelPatince/photos/?tab=album&album_id=1636809193028782 

- - Inzercia - -