Dnes je streda, 26.február 2020, meniny má: Viktor
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Sexi Megan Fox prezradila tajomstvo štíhlej línie. Má na ňu vplyv aj Brian

november 05, 2018 - 12:00
Megan Fox patrí medzi najkrajšie ženy sveta. Pre mužov je stelesnením dokonalosti a my ženy na ňu pozeráme možno s ešte väčším obdivom.

Pre britský týždenník the Heat Magazine Megan porozprávala, ako sa jej popri starostlivosti o tri deti darí udržať dokonalé krivky.

Aj po troch deťoch vyzerá bezchybne, pretože ...

Už niekoľko rokov sa stravujem veľmi zdravo. Ani počas tehotenstva ma našťastie neprepadali zvláštne chute kombinovať nekombinovateľné. V otázke zdravia som zodpovedná a na mojom tanieri nenájdete potraviny, ktoré moje telo zle trávi alebo mi spôsobujú problémy.

Na popôrodné kilá najlepšie zaberá ...

Jednoznačne pravidelná a vyvážená strava. A počítanie kalórií. To je trojkombinácia, ktorá zaberie vždy. A k tomu šport. Dobrá kondička nie je popri deťoch na zahodenie.

megan.jpg

Foto: 
Facebook

Patrí medzi večné dietárky? Určite nie ...

Nárazové diéty a hladovky idú absolútne mimo mňa. Treba jesť pravidelne, v menších množstvách. Aj ja mám samozrejme v repertoári zopár jedál, ktorým nedokážem odolať. Milujem francúzske croissanty, čokoládu i domáce lievance. Doprajem si ich, ale už nie tak často, ako by som chcela.

Športové aktivity, na ktoré nedá dopustiť ...

Určite plávanie, prechádzky s deťmi a manželom, niekoľkokrát do týždňa cvičím s kondičným trénerom a získal si ma i Pilates. Pri toľkej fyzickej aktivite sa azda ani nedá pribrať. A musím vyzdvihnúť aj Briana. Vždy som obdivovala jeho ochotu striedať si so mnou, nazvem to „nočné šichty“. Môžem si odpočinúť, vyspať sa a ďalší deň fungovať na 110%. Bez únavy, podráždenia, v plnom nasadení. Brian ma kedykoľvek plnohodnotne zastúpi a to mi neskutočne pomáha (nielen) z pohľadu materstva.

- - Inzercia - -