Dnes je utorok, 22.október 2019, meniny má: Sergej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Herec Juraj Kukura exkluzívne so synom uzavrú prehliadku Bratislavských módnych dní v Prahe

október 09, 2018 - 20:43
Prestížny Česko-Slovenský večer v Prahe uzavrie exkluzívna prehliadka Bratislavských módnych dní, ktorá do Obecného domu v Prahe už po tretíkrát prinesie to najlepšie zo slovenskej, ale i českej módne tvorby. Pre divákov si organizátori pripravili aj jedno veľké prekvapenie.

Exkluzívne pre tento večer sa totiž na móle objaví človek, ktorý s modelingom nemá nič spoločné. Spolu so svojim otcom, vynikajúcim hercom Jurajom Kukurom, sa v kolekcii pánskej značky Nicollas Berenique predstaví hercov syn - profesor Filip Kukura. Okrem známych slovenských hercov si tak diváci budú môcť užiť aj toto "netradičné spojenie". 

Profesor Filip Kukura je držiteľom prestížneho ocenenia pre mladých0 európskych vedcov EBSA Young Investigators Medal a jeho otec je na neho patrične hrdý. Trvalo niekoľko rokov, kým sa mu podarilo presvedčiť ho, aby sa spolu s ním postavil na mólo. 

Juraj Kukura má už svoju "modelingovú premiéru" v rámci Bratislavských módnych dní za sebou, keď vlani ohúril publikum skvelou šou v rámci prehliadky pánskej kolekcie.

Okrem Kukurovcov na móle uvidíte aj hercov Patrika Vyskočila,  Lukáša Dózu, Jakuba Kuka a moderátora Valéra Ferka.

Ako nám však prezradili návrhári značky - je možné, že na móle prinesú ešte jednu osobnosť.

Vychutnajte si aj vy tento nazabudnuteľný zážitok - už v stredu večer - v Obecnom dome v Prahe!

VSTUPENKY kúpite TU. Tešíme sa na vás!

- - Inzercia - -