Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vyhlásili vám vlasy odchod na zimný spánok? Udržte si žiarivú hrivu aj v chlade!

november 08, 2017 - 18:02
S prvými chladnými mesiacmi dostávajú naše vlasy poriadne zabrať. Vysilené slnkom, morom a chlórom ich necháme vyfúkať severákom, prípadne poctivo fénujeme pred odchodom do práce. Vlasová štruktúra však vôbec nemusí utrpieť. Prečítajte si pár trikov ako na to.

1. Zamaskujte sa. Výnimočne nemáme na mysli halloweensky kostým čarodejnice ani Santa Clausovej pomocníčky, ale poriadnu masku, ktorú by ste mali vlasom dopriať aspoň raz do týždňa. Ideálny koncept je voňavý kúpeľ s prírodným vlasovým zábalom. Ak chcete ušetriť čas (a odoprieť si túto jesennú slasť), siahnite po množstve 3 minútových masiek do sprchy. Hotový zázrak!

2. Koniec každodenného žehlenia. Vyhláste spolu s vlasmi mesiac bež žehličky, zo šatníka vyberajte padavé materiály, ktoré sa nežehlia a vlasom doprajte trošku voľnosti. Ako prírodný styling si na noc vypnite drdol a ráno sa prebudíte so vzdušnými volánmi. Voilá! Bude z vás kráľovná jesene.

3. Hair-food. Čítate dobre, aj vaše vlasy majú chuť na raňajky. Nemusíte im chystať hemendex, úplne postačí ak si do ranného smoothie primiešate kvalitný kolagén. Jedno vrecúško Inca Collagenu denne zabezpečí, že budú pružnejšie, pevnejšie, lesklejšie, vyživenejšie a budú mať väčší objem.

4. Tajomstvo strihu. Majú vaše vlasy tendenciu padať a lámať sa? Naberte odvahu a zbehnite do kaderníctva po svieži zostrih. Odľahčí vám hlavu aj myseľ. Keď budete predsalen smútiť po dlhých lokniach, naozaj si dávkujte Inca Collagen. Vlasy vďaka kolagénu rastú znateľne rýchlejšie.

Krásnu jesennú hrivu nezabúdajte pravidelne vetrať na vzduchu a vystavovať na obdiv. Keď bude počasie príliš chladné, zabojujte štýlovou čelenkou alebo čiapkou. A nezabudnite využiť super zľavu na nákup kolagénu a dopravu zdarma.

Kliknite na www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001.

Na co vše je Inca Collagen účinný

- - Inzercia - -