Dnes je štvrtok, 02.júl 2020, meniny má: Berta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Crazy Colors – Run & Be Happy pokračuje v ďalších slovenských mestách!

august 12, 2016 - 10:58
Leto máme asi všetci radi. Teplé slnečné lúče už od rána zlepšujú náladu a lákajú do prírody. Toto obdobie je priam ideálne na šport v prírode. Bratislava má preto počas Kultúrneho leta okrem koncertov, divadiel a iných atrakcií v ponuke aj športové aktivity pre všetkých nadšencov.

Či už sú to pravidelné cvičenia jógy v Starom meste, inline korčuľovania a špeciálne podujatie. Posypať sa pestrými farbami a bežať len tak pre zábavu. Aj takto sa dá popísať nový zábavný projekt s názvom Crazy Colors – Run & Be Happy, ktorého 1.ročník odštartoval v sobotu 6.8.2016 na Dostihovej dráhe v bratislavskej Petržalke v rámci programu Kultúrneho leta. Podujatie bude pokračovať aj v Poprade i v hlavnom meste východu – v Košiciach v rámci otváracieho ceremoniálu „Košice európske mesto športu 2016“.

Ide o jedinečný pestrofarebný beh na päť kilometrov dlhej trati so štyrmi farebnými zónami, kde sú na účastníkov sypané kilogramy farieb. Nejde pritom o žiadnu serióznu súťaž. Beží sa jednoducho pre radosť a zábavu a zapojiť sa preto môžu všetky vekové kategórie i rodiny s ďeťmi. Odradiť sa nemusia nechať ani tí, ktorých beh nie je srdcovou záležitosťou. Akciu si môžu užiť aj chôdzou a na každého „bežca“ čaká okrem skvelej zábavy aj účastnícka medaila. Deti mladšie ako 5 rokov majú vstup zadarmo.

dsc_4700.jpg

Foto: 
BKIS

V Bratislave sa brány „dostižky“ otvorili už v dopoludňajších hodinách. Pre každého účastníka bol pripravený štartovací balíček plný čisto bielych darčekov. Obsahoval biele tričko, bandanu aj balíček farby, s ktorou to mohli účastníci roztočiť.

Na podujatí, samozrejme, nechýbali ani rôzne atrakcie a sprievodný program. Zúčastnení si mohli zájsť „vylepšiť“ svoju vizáž do stánku Schwarzkopf, kde na nich čakali profesionálne ruky kaderníka a následný bláznivý účes. O to správne „naspeedovanie“ sa svojími rytmami postaral jedinečný  bubenícky orchester CAMPANA BATUCADA. Samozrejmosťou okrem tomboly boli taktiež rôzne súťaže či hudobné vystúpenia v podaní energickej šou skupiny MALALATA či Dj-a Šortyho z Europy 2, ktorý namixoval novinku tohto leta Hey Girl feat. Elpe & Adis. Nechýbala ani skvelá hlavná cena - Renault Kadjar s plnou nádržou na týždeň! Večer vyvrcholil nadupanou afterparty, ktorú si vzal na starosť sám DJ Bidlo a.k.a. Aqua.

Podujatie pripravované v spolupráci s BKIS sa tešilo aj vysokej účasti. Zabehať si prišlo približne 1000 ľudí. Ak ste zvedaví čo všetko nás ešte v Kultúrnom lete čaká, program nájdete na www.bkis.sk alebo na facebooku www.facebook.com/VaseBKIS.  

- - Inzercia - -