Dnes je pondelok, 27.január 2020, meniny má: Bohuš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Triky zo salónu DNJ: Jednoduché letné účesy s kvetmi

august 07, 2016 - 20:26
Seriál článkov "Zo salónu DNJ" vám každý týždeň prináša tie najrôznejšie novinky, rady a tipy zo sveta vlasov. Od trendy účesov až po najlepšiu výživu, strih alebo farbu vašich vlasov. O to všetko sa stará tím salónu DNJ v spolupráci so Ženským webom.

Triky zo salónu DNJ: Jednoduché letné účesy s kvetmi

Minulá časť seriálu „Zo salónu DNJ“ bola venovaná letným účesom, ktoré sú originálne a najmä praktické počas horúcich letných dní. V účesoch budeme aj pokračovať,  ale tento krát sa  zameriame na kvety! Jemnosť a sviežosť kvetín spraví aj z jednoduchého účesu niečo špeciálne a trendy. Umelé kvety do vlasov  nájdete v mnohých obchodoch. Nie každá ale vie,  ako správne nosiť tieto ozdôbky vo vlasoch. Spolu s haistylistkou Diankou vám ukážeme pár sviežich účesov s kvetinkami, ktoré hravo zvládnete aj samé. 

1. 

11.png

Foto: 

12.png

Foto: 

Tento účes je veľmi jednoduchý a tvorí aj základ pre ďalšie účesy, ktoré dnes uvidíte.

Vlasy si postupne navlníte. Ak chcete väčšie vlny,  môžete si omotávať okolo kulmy širšie pramienky a pokiaľ máte radšej „poctivé“ vlnky, rozhodne si omotávajte vlasy po menších pramienkoch. Keď už máte vlasy navlnené, natiahnite ich a začnite postupne jemne rozčesávať. Vlasy naberú objem a vzniknú vám krásne prirodzené vzdušné vlny. Pri tomto účese, sme použili kvietky na gumičke. Ofinka sa zachytí sponkami a kvietky sa len postupne prisponkujú po jej vrchu. 

f1.png

Foto: 

2. 

2.png

Foto: 

Ako prvá oddelí cestička na stred. Z oboch strán sa odoberú vlasy a pripevnia sa aj z jednej aj z druhej strany. Tak sa vytvorí základ pre tento účes. Následne sa od bokov pripájajú pramene, ktoré sa prekrižujú. Oddelené vlasy  sa pripínajú sponkami na striedačku, s tým že sa vynechá vždy aj pár voľných pramienkov. Na konci sa do účesu pripnú drobné kvetinky. Výsledný účes vyzerá slušne a zároveň sviežo, čím sa hodí na oslavu, svadbu, či bežné nosenie.

21.png

Foto: 

3. 

3.png

Foto: 

31.png

Foto: 

32.png

Foto: 

Vlasy sa z jedého boku oddelia a postupne pripínajú na druhú stranu až kým sa z nich vytvorí nadýchaný drdlík. Rozpustené vlasy z druhej strany sa oddelia na dve časti, tá druhá časť sa jednoducho zatočí a olemuje drdlík.  Na koniec pripneme zvyšnú ofinu pod drdlík a pripneme naň kvetinky.   

33.png

Foto: 

- - Inzercia - -