Dnes je štvrtok, 22.august 2019, meniny má: Tichomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pre spokojné deti

máj 19, 2016 - 19:57
Sunárek, obľúbená značka detskej výživy, prichádza s ďalšou unikátnou novinkou v kapsičke. Po ovocných a tvarohových olovrantoch uzrela svetlo sveta Sunárek kašička s cereáliami, ktorou je možné nahradiť obed alebo večeru. Je vhodná už pre deti od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa a je prvým produktom svojho druhu v segmente detských kaší. V predaji bude od mája v piatich chuťových variantoch: banán a jahoda, jablko a broskyňa, hruška a marhuľa, jablko a čučoriedka a mix ovocia.

Sunárek kašička s cereáliami je ideálna ako rýchle jedlo na obed alebo večeru, a to i v pohodlí domova, avšak – vďaka praktickému obalu a bezpečnostnému uzáveru - predovšetkým na cestách. Kapsičku ľahko udržia aj malé detské rúčky, deti si tak môžu kašičku vychutnať ľahko a samy. Bez lyžičky. Aj počas jedla môžu trénovať zručnosť, koordináciu pohybov a v neposlednej rade samostatnosť.

„Ide o prevratnú novinku na trhu s detskou výživou. Sunárek kašička s cereáliami váži 120 g, je väčšia a výdatnejšia ako olovrantové kapsičky. Je určená na okamžitú konzumáciu. Stačí ju len otvoriť a pustiť sa do nej. Starosti so zdĺhavou prípravou a varením pokrmov, pokiaľ práve nie je čas ani priestor, môžete hodiť za hlavu. Preto sú kašičky výborným spoločníkom napríklad na výlety, ktorých hlavná sezóna práve začína. Pravdaže aj doma nastanú situácie, keď rodičia ocenia, že majú hotovú kašičku hneď po ruke,“ hovorí Hana Strouhalová, Brand Manager značky Sunárek pre Českú a Slovenskú republiku.

collage.jpg

Foto: 
Sunárek

Sunárek kašičky s cereáliami obsahujú ovocie a cereálie. Navyše sú obohatené o vápnik, železo a zinok. Naopak neobsahujú pridaný cukor, farbivá ani konzervačné látky a na pultoch vybraných obchodov ich nájdete v priebehu mája za odporúčanú cenu 1,29 €.

- - Inzercia - -